Грабувати вчителів «Батьківщина» не дозволить!

Перебуваючи в сесійній залі Верховної Ради в середині квітня отримав декілька тривожних дзвінків від вчителів свого 161-го Роменського виборчого округу. Стосувались вони того, що їх примушують підписуватись на якусь нікому не відому газету за власний кошт. Розуміючи, наскільки важко зараз працювати вчителем та наскільки мізерна за такий не простий труд заробітна платня, негайно вирішив втрутитись в ситуацію та дав доручення своїм помічникам розібратися з цією проблемою. Результатом розслідування стала жахлива картина та виявлені протиправні корупційні дії посадовців обласного рівня.
Так 28 березня 2013 року т.в.о. начальника управління освіти і науки Сумської ОДА Пєсоцька І. О. розіслала лист «Про передплату»!!! газети «Школа.ІНФО» учнями та вчителями. Лист був надісланий не тільки начальникам відділів освіти, директорам професійно-технічних закладів, а й директорам шкіл-інтернатів. У цьому листі міститься прохання сприяти поширенню серед учнівських та педагогічних колективів, батьківської громадськості інформації про газету “Школа.ІНФО” та про її передплату. Також в листі міститься прохання розглянути питання централізованої передплати цієї газети.
Згідно зі ст. 6 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” державним службовцям заборонено  неправомірно сприяти фізичним або юридичним особам у здійсненні ними господарської діяльності.
Засновником газети “Школа.ІНФО” (свідоцтво про державну реєстрацію СМ №763/385 від 5 березня 2013 року) є фізична особа Є.О. Даниленко.
Виходячи зі змісту №1 газети “Школа.ІНФО” за квітень 2013 року, сумнівною видається інформаційна й пізнавальна, освітня й культурна цінність цієї газети. Наповнення газети переважно складають інтерв’ю. Жодна стаття, окрім вітання Чмиря Ю.П. переможцям обласних олімпіад, не є авторською і не має підпису. Тому моя реакція була миттьєвою.
19 квітня я звернувся до обласного прокурора із депутатським запитом щодо припинення незаконних дій обласних посадовців для того, щоб зупинити грабувати наших вчителів.
Керівництво України, Верховна Рада докладають сьогодні максимум зусиль для того, щоб реалізувати в цьому році Європейську мрію українців, стати частиною цього товариства. Але, на жаль, деякі керівники на місцях до цих пір не усвідомлюють про те, що треба не тільки говорити про те, що ми йдемо до Європи. Треба ще й робити своє діло так, як цього вимагають Європейські правила та традиції. І одне з таких правил – «НІ-корупції». Ну а горе-редакторам я совітую видавати газети, в яких було б побільше актуальних, авторських матеріалів, які б підвищували пізнавальну, освітню та культурну свідомість читачів. В такому разі не потрібно звертатись до корупційних схем, залучати в них держслужбовців, як у даному випадку.
Зі свого боку хочу звернутися до директорів шкіл та простих вчителів, яких я дуже поважаю і ціную. Не ставайте співучасниками не правомірних та протиправних дій, не виконуйте корупційний лист т.в.о. начальника управління освіти і науки Сумської ОДА Пєсоцької І. О. та не витрачайте свої кошти «на вітер».

Народний депутат України,
депутатська фракція ВО “Батьківщина”
у Верховній Раді України
Володимир Шульга

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30