До 50-ти річчя садочка «Малятко» батьківщинівці висадили фруктовий сад

У Краснопільському закладі дошкільної освіти  №1 “Малятко” відбулося справжнє свято. Колектив та вихованці закладу разом з благодійником  Василем Лободою, заступником генерального директора «Укрлендфармінг» посадили на території виховного закладу новий фруктовий сад.

У цьому році заклад святує 50-тирічний ювілей і вже традиційного до свого Дня народження вихователі і вихованці висаджують дерева. Така спільна справа згуртовує колектив та залишає спогади на все життя.

Приємно, шо команда ВО «Батьківщина» приєдналася до озеленення садочка. Василь Лобода, Микола Приходько, Леонід Калюжний та партійний актив із задоволенням висадили фруктові та вічнозелені дерева у виховному закладі.

«Діти –  точно наше майбутнє. Під час спілкування з ними отримую величезне натхнення. У цей весняний день на території садочку висадили 25 молодих саджанців дерев: яблунь, вишень та туй. Я вважаю, що разом з дітками ми зробили гарну справу. Хай посаджені дерева ростуть разом із малятами сильними та красивими», – сказав представник ВО «Батьківщина» Василь Лобода.

Озеленення закладу є традицією, зазначає очільниця закладу та розповідає, що у кожного вихованця у групі є деревце, яке вони посадили особисто. Вихованці бачать як росте деревце та доглядають за ним.

«Ми щиро вдячні Василю Петровичу за допомогу. Також приємною несподіванкою для нашого закладу і діточок стали подаруночки- нові набори для пісочниці», – акцентувала Тетяна Мигаль, завідуюча ДНЗ «Малятко».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Юлія Тимошенко:  8 і 9 травня – особливі для України дні…

Юлія Тимошенко: 8 і 9 травня – особливі для України дні…

Календар новин
Травень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
3
4
5
6
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31