Аграрії Сумщини підтримують Юлію Тимошенко

«Державою мають бути прийняті реальні заходи, для створення сприятливих умов існування всіх галузей агропромислового комплексу», – на цьому наголосив  директор з виробництва групи компаній «Ukrlandfarming» Василь Лобода під час зустрічі лідера партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко з громадою Чернеччинської ОТГ на Сумщині.

Українське сільське господарство є флагманом економіки країни протягом останніх років. Більше того, галузь – одна з  основних бюджетоутворюючих сфер економіки, і її розвиток має велику вагу для зміцнення країни.

«Потенціал галузі АПК в Україні величезний. Повністю його відкрити під силу лише політику такого рівня, як Юлія Тимошенко. Згадати хоча б ухвалену під час її прем’єрства «Державну програму розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів 2009 – 2012 років», яка передбачала найбільшу за всю історію незалежної України фінансову та матеріальну підтримку цієї сфери», – зауважив Василь Лобода. – Саме тому, аграрії Сумщини, та й усієї країни висловлять свою підтримку на президентських виборах Юлії Тимошенко».

На думку директора з виробництва групи компаній «Ukrlandfarming», така підтримка також пов’язана з постійною плідною співпрацею сільгоспвиробників з лідером ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко та її партією. Завдяки якій вдалося досягти ключових для галузі перемог: зберегти мораторій на продаж землі, забезпечити діяльність сімейних фермерських господарств, напрацювати законодавчі ініціативи задля недопущення захоплення фермерських земель рейдерами.

«Юлія Володимирівна у кожних своїх виступах говорить за стан і можливості аграрного сектору. За те, що виробництво зернової групи може бути в рази збільшено, і це правда. Я, як аграрій, абсолютно відповідально про це заявляю», – наголосив Василь Лобода.

Він зауважив, при нормальній державній програмній політиці може бути збільшено в рази й тваринництво. Якщо на початку 1991 року його в Україні було 25 млн., то зараз менше 3 млн.

Програма відродження вітчизняного АПК є одним із ключових пунктів Нового економічного курсу, який сприятиме формуванню успішної аграрної політики, що приведе до зміцнення позицій вітчизняного виробника сільськогосподарської продукції в середині країни та на міжнародній арені.

 

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30