Андрій Сенченко: Партійці «Батьківщини» мають стратегічний план дій, як зупинити війну і повернути Крим

У Сумах відбулась зустріч народного депутата України V-VII скликань, координатора Воєнного кабінету Юлії Тимошенко Андрія Сенченка з військовиками, учасниками волонтерського руху та родинами загиблих бійців.

Андрій Сенченко говорить, за останні роки українці так і не дочекалися зрозумілих дій з боку нинішньої влади в питанні розв’язання військового конфлікту, а тому фракція ВО «Батьківщина» на чолі з кандидатом в Президенти України Юлією Тимошенко розробила Стратегію миру та безпеки країни – комплекс кроків, завдяки яким буде можливим повернення Криму, і завершення військових дій на Сході.

«Нам 4 роки розповідали про якісь Мінські домовленості, і якщо і коли вони будуть виконані, то настане мир. Час йде, зміни не відбуваються, при цьому гинуть люди, руйнуються долі цілих поколінь українців. Нам потрібно вже зараз переходити до дій, але не на умовах Путіна», – зауважив Андрій Сенченко.

За його словами, влада повинна йти у наступ на країну-агресора використовуючи при цьому усі можливості економічного, дипломатичного, юридичного тиску. Стримувати ворога і нарощувати міць – такі завдання для армії. Саме тому, додав координатор Воєнного кабінету Юлії Тимошенко, одна з головних засад Стратегії миру і безпеки зміцнення боєздатності українського війська.

 «Нам треба разом з реформуванням війська підготувати концепцію озброєння, і якраз зараз члени Воєнного кабінету над цим працюють. До того ж, має бути розроблена чітка концепція реформування оборонно-промислового комплексу. Слідуючи цьому кожен український громадянин і відповідно країна буде впевнена у безпеці на майбутнє», – зауважив Андрій Сенченко.

Присутні на зустрічі з військовиками, волонтерами та членами загиблих бійців голова обласної партійної організації ВО «Батьківщина», Сумський міський голова Олександр Лисенко та керівник окружної партійної організації ВО «Батьківщина» Володимир Войтенко переконані, з огляду на близькість кордону з країною агресором питання безпеки для сумського регіону надважливе.

На думку Олександра Лисенка, військові, які боронять цілісність України повинні мати гідну зарплатню і соціальний захист: «Сьогодні в жодному місті України немає такого забезпечення житлом учасників АТО, як у нашому місті. У нас діє окрема програма. На 2019 рік ми також запланували 21 млн грн. для того щоб 60 осіб з числа учасників АТО отримали по 350 тис. грн. на придбання житла».

Партійці «Батьківщини» переконані, що такі соціальні гарантії прийняті на рівні держави дадуть можливості і бажання служити в армії, захищати свою країну, і розуміти, що влада підтримує їх сьогодні, не словами, а діями.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Юлія Тимошенко:  8 і 9 травня – особливі для України дні…

Юлія Тимошенко: 8 і 9 травня – особливі для України дні…

Календар новин
Травень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
3
4
5
6
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31