Батьківщинівці Владислав Бухарєв та Іван Крулько зустрілися з студентськими лідерами Сумщини

Вранішня зустріч  за кавою із представниками студентського самоврядування, громадських молодіжних організацій відбулася в обласному центрі Сумщини. До участі у заході долучилися батьківщинівці Сумський міський голова Олександр Лисенко та перший заступник міського голови Володимир Войтенко.

Ініціаторами зустрічі стали студентські лідери та голова Української молодіжної ради Михайло Ананченко.

Студентські ректори вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації м. Суми, лідери громадських молодіжних організацій розробили студентський пакет законодавчих ініціатив та передали їх народним депутатам України фракції «Батьківщина».

«Сумська молодь завжди була і є активною та креативною. На Сумщині відбувається багато молодіжних тренінгів, форумів та зустрічей молоді. До нас завжди долучається очільник обласного центру та його команда. Сподіваємося, що співпраця з народними обранцями теж буде успішною», – зазначив Михайло Ананченко.

Молодь Сумщини розраховує на внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» та допомогу у реалізації молодіжних проектів і формування перспективної державної молодіжної політики.

Народний депутат Іван Крулько акцентував, що підтримка молодіжних ініціатив для партії ВО «Батьківщина» завжди є пріоритетом. Саме тому в Україні найпотужніший молодіжний рух – громадська організація «Батьківщина молода».

«Наша команда розуміє важливість підтримки молоді у створенні першого робочого місця, доступної вищої освіти та створення умов для самореалізації. Адже саме молоді українці прославляють нашу державу на міжнародному рівні та є найталановитішою молоддю світу», – сказав Іван Крулько.

Молодь Сумщини запросила народних депутатів до участі у молодіжному форумі, який наразі готується в місті Суми до Дня Європи.

 

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Владислав Бухарєв переймається питанням якісної медичної допомоги дітям Сумщини

Владислав Бухарєв переймається питанням якісної медичної допомоги дітям Сумщини

Батьківщинівець Сергій Нечаєв відзначив День вишиванки разом із малечою

Батьківщинівець Сергій Нечаєв відзначив День вишиванки разом із малечою

На Сумщині завершили проект «Школа Політичного Успіху»

На Сумщині завершили проект «Школа Політичного Успіху»

Календар новин
Травень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
6
7
9
11
12
13
14
15
16
17
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31