«Батьківщинівці» влаштували фестиваль у Сумах

Із інціативи голови Ковпаківської районної в м. Суми партійної організації Галини Ігнатьєвої в обласному центрі відбувся фестиваль «Старими вулицями Нового Міста», реалізований в рамках громадського бюджету .

Фестиваль відкрили представники «Батьківщини» Олександр Лисенко, Сумський міський голова, очільник обласного партосередку ВО «Батьківщина» та Володимир Войтенко, перший заступник міського голови, керівник окружної партійної організації.

«Громадський бюджет міста – комплексний, відкритий та дієвий інструмент взаємодії влади і громади, тому що тут саме голос городян є вирішальним у процесі розподілу коштів, які дійсно будуть спрямовані на реалізацію цікавих міських ініціатив, – зауважив Олександр Лисенко. – Цей фестиваль важливий, тому що має на меті популяризацію історико-культурної спадщини міста. І мені дуже приємно, що до його проведення долучилось багато молоді».

Відбувся фестиваль на території Старого міста: вул. Троїцькій, проспекту Шевченка, вулиці Горького. Тут сумчанам презентували костюмовані екскурсії історичним центром Сум та «Петропавлівський погост – музей просто неба. Суми на перетині ХIХ – ХХ століть», де йшлось і про історію, архітектуру міста та визначних сумчан.

Центром дійства став дитячий парк «Казка», де презентували ретро фестиваль, у рамках якого відбувались презентація арт-локацій: «Вулиця Гончарна», «Вулиця Троїцька» та «Карті міста – 250», фотогалерея «Нове Місто у плині часу», презентація інсталяцій, творчих майданчиків та експозицій учасників фестивалю.

Також на гостей чекали культурно-розважальні заходи: концерти, покази відео-підбірок, пізнавальні конкурси, майстер-класи, інсталяції, закладення квітника та Стіни для збору ідей та ініціатив. Як зазначила автор проекту Галина Ігнатьєва, мета заходу – розказати про історію створення Нового міста, створити атмосферу того часу та ще більше закохати городян у рідні Суми.

Не оминули увагою сумчани і фотозони та відпочивальні локації фесту. Відвідувачі із захопленням розглядали їх та залюбки фотографувалися на колоритних та стилізованих декораціях. Окрім розваг впродовж фестивалю гостей частували козацькою кашею, випічкою та різноманітними солодащами.

Учасники заходу передали міському голові «Лист мрій», перелік, так званих побажань, жителів міста. А справжнім подарунком для усіх сумчан став яскравий малюнок на сходах парку «Казка». Ознаменувався фестиваль виступом відомого сумського гурту «DANC-Band».

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Аграрії Сумщини підтримують Юлію Тимошенко

Аграрії Сумщини підтримують Юлію Тимошенко

Юлія Тимошенко: Запровадження медичного страхування та забезпечення гідною зарплатнею медпрацівників мають стати пріоритетом нової влади

Юлія Тимошенко: Запровадження медичного страхування та забезпечення гідною зарплатнею медпрацівників мають стати пріоритетом нової влади

Юлія Тимошенко засудила дії Сумських обласних чиновників, котрі провели махінації з перереєстрацією комунальних підприємств

Юлія Тимошенко засудила дії Сумських обласних чиновників, котрі провели махінації з перереєстрацією комунальних підприємств

Календар новин
Лютий 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28