Бухарєв нагадав Гройсману про необхідність ремонту дороги з Охтирки до Сум

Весняний період традиційно актуалізує питання доріг, які після зими перетворилися у суцільні ями та ямки, а тому потребують проведення негайного ремонту. Саме на стан доріг скаржаться сьогодні жителі Сумщини, які щодня їздять ними на роботу, до школи, в лікарні, у інших справах.

Народним депутатом України від ВО “Батьківщина” Владиславом Бухарєвим неодноразово порушувалися питання капітального ремонту автомобільних доріг у Сумській області. Немало після його звернень робіт виконано. Згадаємо вже капітально відремонтовані дороги від Тростянця до Боромлі, від Охтирки до кордону з Харківською областю (і далі ця дорога була відремонтована до самого Харкова) та деякі інші.

 Але, на жаль, проблемних доріг набагато більше, ніж гарних. Зокрема, у вкрай критичному стані залишається ділянка дороги державного значення від Охтирки до Сум протяжністю 77 км (за виключенням вже згаданої ділянки між Тростянцем і Боромлею), на яку потрібно не менше 1,0 млрд. грн.

Тому наприкінці минулого пленарного тижня, зважаючи на численні звернення від громадян, керівників і представників депутатського корпусу Сумської області, В.В.Бухарєв в черговий раз звернувся з депутатськими запитами до Прем’єр-міністра України  та Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету  з проханням виділити з Державного бюджету України додаткові кошти на проведення капітального ремонту автомобільних доріг «Охтирка-Суми» (77 км) та «Ромни-Суми» (104 км).

– Незадовільний стан дорожнього покриття цих автодоріг негативно впливає на роботу пасажирського автотранспорту, який здійснює перевезення пасажирів до столиці України, обласного центру та сіл регіону, – вказує у своєму депутатському запиті Владислав Бухарєв. – Закликаю усіх урядовців і депутатів долучитися до розв’язання цієї важливої проблеми.

Джерело: ntgazeta.com.ua

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Юлія Тимошенко:  8 і 9 травня – особливі для України дні…

Юлія Тимошенко: 8 і 9 травня – особливі для України дні…

Календар новин
Травень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
3
4
5
6
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31