«Батьківщина» розпочала збір підписів за відставку уряду Азарова

Фракція «Батьківщина» розпочала збір підписів на підтримку проекту постанови Верховної Ради про відповідальність Кабінету міністрів України та закликає опозиційні сили поставити свої підписи за відставку уряду.
Сьогодні вранці «Батьківщина» отримала відповідні підписні листи в апараті Верховної Ради.
Перші підписи під документом поставили голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк та голова Політради Об’єднаної опозиції Олександр Турчинов.

«Ми вимагаємо відставити цей уряд за те, що він удвічі збільшив борги українців за зовнішніми запозиченнями. Ми вимагаємо відправити цей уряд у відставку за те, що він закрив 300 лікарень і 900 шкіл. Ми вимагаємо відправити цей уряд у відставку за те, що він зменшив пенсії і заробітні плати і збільшив за останній місяць безробіття на 10%», – наголосив Арсеній Яценюк.

Політик підкреслив, що «Батьківщина» закликає своїх політичних партнерів також поставити свої підписи під резолюцією про недовіру уряду і проголосувати за відставку Кабміну Азарова.

Голова Політради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Олександр Турчинов наголосив: «Цей уряд єдине на що спроможний – це забезпечення збагачення купки, яка «кучкується» навколо Януковича, за рахунок жебракування мільйонів українців. Вони забезпечують проведення політичних репресій, вони ведуть країну до міжнародної ізоляції. Тому висновок може бути тільки один – відставка цього уряду і в перспективі – дострокові вибори, в тому числі й президента».

Нагадаємо, вчора Арсеній Яценюк під час розширеного засідання Кабінету міністрів заявив, що фракція «Батьківщина» ініціює збір підписів під резолюцією про відставку уряду.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30