За сприяння Владислава Бухарєва листоноші отримали нові велосипеди

IMG_1094Народний депутат України фракції «ВО «Батьківщина» Владислав Бухарєв разом із активістами байкерського клубу допомогли поштарям міста Лебедин, що на Сумщині, отримати новий транспорт.

Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Владислав Бухарєв розповів, що давно знав про те, як важно листоношам виконувати свої обов’язки та вчасно доставляти не лише газети, листи, а й соціальні виплати.

«При нагоді поділився проблемою з друзями з байкерського клубу. И ось – питання вирішено. Приємно, що спільно ми змогли створити комфортніші умови для працівників всіх вiддiлень поштового зв’язку у Лебедині», – зазначив народний обранець.

IMG_1114

Поштарі зазначають, що у вiдповiдності до норми, листоноша має брати не бiльш як 15 кiлограмiв поштової продукцiї. А насправдi бере стiльки, скiльки зможе донести. Особливо багато вантажу перед святами та щоп’ятниці, коли є значно бiльше кореспонденцiї, тижневих газет. Ось тодi поштарi мусять дiлити вантаж i повертатись знову за рештою.

За нові велосипеди та підтримку щиро дякують «батьківщинівцям» та зазначають, що мешканці отримуватимуть пошту швидко і лише з гарними новинами.

IMG_1126

«Щодня розносимо бiльше трьох сотень листiв та iншої кореспонденцiї у будь-яку погоду. Переважно листуються пенсiонери, iнколи просять конверт принести, заадресувати. Ми ж у цьому їм нiколи не вiдмовляємо — заадресовуємо i кидаємо у скриньку. Відтепер ми зможемо оперативніше працювати та допомагати людям. І за це дякуємо партії «ВО «Батьківщина» та народному депутату Владиславу Бухарєву», – сказала поштарка відділення зв’язку «Лебедин -2» пані Олена.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Батьківщинівці допомогають у підготовці до Великодніх свят

Батьківщинівці допомогають у підготовці до Великодніх свят

До 50-ти річчя садочка «Малятко» батьківщинівці висадили фруктовий сад

До 50-ти річчя садочка «Малятко» батьківщинівці висадили фруктовий сад

Юлія Тимошенко: Вибір у нас лише один – тільки вперед!

Юлія Тимошенко: Вибір у нас лише один – тільки вперед!

Календар новин
Квітень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30