Олександр Лисенко: Влада на Сумщині із особливим цинізмом знищує цукрову галузь

Сумська «Батьківщина» взяла під контроль ситуацію навколо знищення Угроїдського цукрового заводу. Мешканці 5 населених пунктів, а саме смт Угроїди, Покровки, Тур’ї, Петрушівки та Наумівки (Краснопільського р-ну Сумської обл.) б’ють на сполох у спробі протидіяти знищенню підприємства, де працює основна кількість населення селища.

До громадської приймальні Сумської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина» звернулася ініціативна група, яка представляє інтереси громади смт Угроїди та сусідніх сіл, із проханням допомогти захистити їхнє право впливати на ситуацію навколо цукрового заводу, який опинився під загрозою. Мешканці селищ єдині в пориві захистити завод від знищення, і вони готові йти на радикальні міри. Було зібрано 454 підписи проти закриття заводу, проте куди б не зверталися представники громади, вони не можуть протистояти владній машині самотужки.

24 жовтня в смт Угроїди було проведено мітинг проти знищення Угроїдського цукрового заводу, на якому були присутні представники обох сторін конфлікту: власник заводу Афган Фаганович Салманов, голова Угроїдської селищної ради Сергій Васильович Соляник, представники місцевих ЗМІ, голова районної адміністрації, голова районної партійної організації “ВО “Батьківщина” Микола Васильович Приходько, біля трьохсот мешканців селищ. Обурені колишні працівники заводу розривали членські квитки Партії регіонів, висловлюючи протест проти дій провладної партії, представники якої під час виборчої кампанії били себе в груди, обіцяючи заводу золоте майбутнє.

Людей приїхали підтримати представники Сумської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина».

«Ще позаминулого року влада анонсувала повернення Сумщині слави цукрового регіону та забезпечення мешканців області власною цукровою продукцією і ось тепер маємо повний крах цих намірів! Перед нами яскраве свідчення не просто абсолютної некомпетентності в питаннях продовольчого розвитку регіону, а й цілковитий цинізм при розкраданні й знищенні цілої галузі, прикритий оптимістичними гаслами «модернізації» та «оптимізації», – виступив перед присутніми Олександр Лисенко, голова Сумської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина». –  Із 17 колишніх цукрових заводів тільки два (!) й працювали: Жовтневий та Угроїдський. Угроїдський завод уже позбувся унікальної вузькоколійної залізничної гілки, яку розібрали на металобрухт, це передостанній цукровий завод Сумщини, він може й повинен давати рентабельну продукцію! Ми зробимо все, що в наших силах і понад те, аби зберегти завод!»

Нагадаємо, Угроїдський цукровий завод було закрито ще 2011 року для нібито модернізації. Порожній завод простоював без діла, доки на ньому не було змінено охорону й не почався процес порізки обладнання на металобрухт. Колишні працівники заводу втратили останню надію на те, що підприємство знову запрацює.

Прес-служба Сумської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина»

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30