Олександр Лисенко: «Відмовивши «Батьківщині», Мінаєв зробив гірше сумчанам»

Хочу повідомити, що на сесії Сумської міської ради 01 серпня фракція ВО«Батьківщина» ініціювала розгляд  таких питань:

внесення змін до договору оренди між Сумської міською радою та ТОВ «Сумитеплоенерго»,

  звіт директора  КП «Сумижитло» щодо результатів перевірки державною податковою інспекцією .

Проте під час погоджувальної ради ми так і не дійшли згоди  з міським головою щодо включення даних питань в порядок денний чергової сесії. Повторюся: саме Г. Мінаєв блокував зазначені питання.

А під час засідання сесії взагалі виник черговий конфлікт між Г.Мінаєвим та депутатами «Батьківщини», бо фракція міського голови разом з  Партією Регіонів вилучили наші пропозиції з розгляду і не дали можливості депутатам Сумської міської ради розібратися у важливих напрямках життєдіяльності міста.

Таким чином Мінаєв на догоду вертикалі висловив неповагу до громадян Сум, до депутатів!

Я вважаю, що для кожного питання, яке ми пропонували розглянути на сесії, є достатня аргументація – захист інтересів територіальної громади Сум. 

«Щодо внесення змін до договору оренди між Сумської міською радою та ТОВ «Сумитеплоенерго» ми вимагаємо врахувати  наступні умови:

користування об’єктом оренди (майновим комплексом по виробництву, транспортуванню теплової та електричної енергії у м. Суми) без права подальшої приватизації;

у разі дострокового розірвання цього договору за будь-яких підстав, інвестиційна складова Орендарю –  ТОВ «Сумитеплоенерго» не компенсується громадою м.Суми, оскільки вона вже врахована в тарифі на послуги, за які сплачує населення відповідно квитанцій кожного місяця;

у випадку, якщо юридична адреса ТОВ «Сумитеплоенерго» буде здійснена за межами м. Суми, –  розірвати договір оренди, бо тоді податки, що сплачує підприємство, не будуть надходити до Сумського міського бюджету.

Що стосується КП « Сумижитло», то я вважаю, дане підприємство є підпільною засекреченою організацією, котра грабує сумчан за нібито надані житлово-комунальні послуги. За даними податкової інспекції відомо, що переплата коштів громадянами цьому комунальному підприємству складає 4,5 млн. грн. В результаті чого було створено депутатську комісію з  питань житлово-комунального господарства, однак її роботу заблоковано по причині не надання керівництвом підприємства відповідних фінансових документів. До речі, в порушення законодавства і з мовчазної згоди Мінаєва… Отже, чиї інтереси в даному випадку відстоює Мінаєв – зрозуміти не важко : інтереси ПРовладної вертикалі. Цікаво, як він пояснюватиме свою позицію перед черговими виборами?

Р.S. На наступну сесію Сумської міської ради депутати ВО «Батьківщина» разом з будинковими комітетами будуть знову ініціювати питання про звіт директора КП «Сумижитло» Хоруженко О.В. та вимагати зміни стилю роботи даного підприємства або взагалі його реформування.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30