«Поспішайте творити добро» – О. Лисенко

Депутати  Сумської міської ради від фракції «ВО «Батьківщина» долучились до ініціативи свого лідера Олександра  Лисенка, щодо виділення коштів на придбання сучасних ліжок та інших меблів для сумської  міської дитячої клінічної лікарні Св. Зінаїди (по вул. Троїцькій).

Фото – О. Лисенко та О. Братушко під час підведення підсумків благодійної акції.

Уже сьогодні у благодійній акції активно взяли участь міські депутати від Батьківщини. Загальна сума виділених коштів складає понад 40 000 грн.

Ця допомога дасть можливість уже найближчим часом забезпечити дитячу лікарню сучасними меблями. «Звичайно, це тільки «перша ластівка».Не сумніваюсь, що нас підтримають і інші депутати , і  не тільки від фракції «ВО «Батьківщина». Як кажуть у народі «поспішайте творити добро» – зазначив О.Лисенко.

Як відомо, під час сесії Сумської міської ради , що відбулась 27 березня 2013р. голова фракції «ВО «Батьківщина» О. Лисенко продемонстрував депутатам рівень  забезпечення дитячої лікарні меблями, внісши до сесійної зали дитяче ліжко, яке було в жахливому стані. Наочний факт і став поштовхом для ефективного впровадження ініціативи О. Лисенка.

Підтримати голову   « ВО«Батьківщина» Сумщини вже зголосились  мер Сум Г.Мінаєв, секретар міської ради, інші чиновники, які також пообіцяли виділити кошти для   дитячої клінічної лікарні Св. Зінаїди.

Отже, чергова ініціатива «Батьківщини» в Сумській міській ради отримала право на життя!

Акція триває.

Прес-служба Сумської обласної партійної організації ВО “Батьківщина”

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30