Скорочення посад першого заступника та заступника голови обласної ради

На пленарному засіданні 27 сесії обласної ради шостого скликання, що відбулася 16 серпня 2013 р.,   керівником фракції ВО “Батьківщина” Віктором Лисенком ініційовано розгляд проекту про скорочення посад першого заступника та заступника голови обласної ради.

Нагадаємо, зараз у голови Сумської обласної ради Геннадія Москаленка три заступника: Олег Бояринцев, Іван Ребенко та Валерій Толбатов, які крім комуніста Івана Ребенка, є членами Партії регіонів. Із метою скорочення витрат на утримання виконавчого апарату фракція ВО “Батьківщина” декілька разів піднімала питання про оптимізацію структури Сумської обласної ради

http://www.ukr.net/news/sumska_oblasna_rada_skorotit_posadi_dvoh_zastupnik_v-22160579-1.html
http://rama.com.ua/sumskoy-oblsovet-po-novomu-boyarintseva-i-ryabenko-sokratyat/ http://100.sumy.ua/index.php/news1/politics/5206-2013-07-24-14-06-00

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/sumska_oblrada_zekonomit_na_dvoh_zastupnikah_golovi_1848545

До цього питання обговорювалося в комісіях, на фракційних і депутатських зборах, проте червоне світло його вирішенню “ввімкнули” фракції Партії регіонів та комуністів, заблокувавши подальшу роботу над проектом. Отже, спираючись на букву закону, депутати-опозиціонери наполягли на внесенні до порядку денного засідання розгляд проекту.

 Голова Сумської обласної ради Геннадій Михайленко відзначив, що закон передбачає посади першого заступника й одного заступника голови обласної ради. Тим не менше, пропозиція про скорочення посад першого заступника та заступника голови обласної ради була винесена на голосування, однак, на жаль, була підтримана лише п’ятнадцятьма голосами.

Як зазначив голова фракції ВО “Батьківщина” у Сумській обласній раді Віктор Лисенко, імовірність прийняття обласною радою зазначеного рішення є невеликою (зважаючи на “прорегіональну” більшість), проте воно чітко відбиває погляди значної частини мешканців Сумщини, котрі з кожним днем зневірюються у цій владі і насправді бажають кардинальних змін у суспільстві.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30