Чи бути проміжним виборам на Сумщині?

Сьогодні, 22 березня,  відбулось чергове засідання Сумської обласної виборчої комісії, на якому розглядалося питання про реєстрацію кандидатів у депутати до Сумської обласної ради на проміжних виборах, котрі мають відбутися 14 квітня 2013 року.  

У своєму вступному слові голова Сумської обласної виборчої комісії  Самойлов Олег Михайлович, зокрема, зазначив, що «…Сумщина з-проміж майже п’ятнадцяти областей України на даний час перебуває у процесі проведення проміжних виборів. І що особливо дивує – у 14-ти областях проблему з фінансуванням законодавчо передбаченого виборчого процесу знято».

Варто повідомити , що на закид деяких депутатів облради від влади щодо недоцільності проведення проміжних виборів голова ОВК відповів :     «Закон потрібно не обговорювати , а виконувати. Сумарна кількість виборців округів № 14 та № 40 складає майже  140 тисяч осіб, тобто близько 15 % від загальної чисельності виборців області. Отож, наявний факт порушення конституційних прав кожного шостого виборця Сумщини обирати своїх представників до обласної ради. Ще раз наголошую: закон необхідно виконувати , популізм тут зайвий!»

За результатами голосування рішенням Сумської обласної виборчої комісії від 22 березня 2013 року зареєстровано 6 кандидатів в депутати Сумської обласної ради по виборчому округу № 40. Кандидатом від політичної партії «ВО «Батьківщина» зареєстровано Боршоша Івана Семеновича. Отже, попри різного роду перешкоджання, виборчий процес на Сумщині триває.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30