Штефан Фюле висловив Юлії Тимошенко свою підтримку

Комісар Єврокомісії з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле висловив Юлії Тимошенко підтримку та передав їй вдячність за конструктивне звернення до 10-ї Ялтинської щорічної зустрічі “Україна та світ в епоху змін: фактори успіху”, яке високо оцінили учасники.

“Ми підтримуємо підписання угоди про асоціацію, але лише за умови виконання критеріїв Ради ЄС, визначених 10 грудня 2012 року”, – сказав Штефан Фюле під час зустрічі у Брюсселі (Бельгія) з головою комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, заступником голови партії “Батьківщина” Григорієм Немирєю.

При цьому єврокомісар наголосив, що відкидає можливість послаблення або скорочення переліку критеріїв, необхідних для підписання угоди про асоціацію України з ЄС. 

Григорій Немиря та Штефан Фюле погодилися на важливості кількох наступних тижнів для вчасного виконання критеріїв та підкреслили у цьому зв’язку важливість місії Європейського парламенту зі спостереження над політичними судовими процесами.

Джерело: http://www.tymoshenko.ua/uk/article/yulia_tymoshenko_03_10_2013_02

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30