Юлія Тимошенко: заради європейського майбутнього країни я прийму всі пропозиції місії ЄП

Екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко закликає владу припинити провокації навколо процесу виконання вимог Європейського Союзу задля підписання угоди про асоціацію, зокрема, у питанні її можливого звільнення.

“Як я можу ставити якісь вимоги або з чимось не погоджуватися щодо умов мого звільнення? Припиніть всі провокації і провокаційні розмови. Я заявляю, що заради підписання угоди про асоціацію я без будь-якого обговорення завжди з вдячністю приймала всі, підкреслюю, всі пропозиції місії екс-президентів Пета Кокса та Олександра Кваснєвського, узгоджені з лідерами європейського Союзу щодо мого звільнення. І надалі завжди заради європейського майбутнього моєї країни я буду приймати всі їх пропозиції, якими б важкими вони для мене не були”, – заявила Юлія Тимошенко у листі, переданому через свого захисника. 

За її словами, опозиційні фракції у парламенті обов’язково проголосують за ухвалення спеціального закону для вирішення проблеми вибіркового правосуддя у разі відповідної пропозиції місії Європейського парламенту. “Якщо місія Кокса-Кваснєвського прийме рішення відмовитися від процедури мого помилування та вирішить, що необхідно перейти до прийняття закону у Верховній Раді щодо мого звільнення, то наша команда проголосує лише за той варіант законопроекту, який буде повністю узгоджений з місією лідерів ЄС”, – підкреслила Юлія Тимошенко.

Лист Юлії Тимошенко сьогодні оприлюднив депутат фракції “Батьківщина” у Верховній раді України Сергій Соболєв під час ефіру на телеканалі “Інтер”.

Як відомо, 15 жовтня Конференція президентів, яка є керівним органом Європарламенту, ухвалила рішення про продовження до середини листопада мандату місії екс-голови Європейського парламенту Пета Кокса та колишнього Президента Польщі Олександра Кваснєвського, які спостерігають за виконанням Україною всіх критеріїв Євросоюзу для підписання угоди про асоціацію.

4 жовтня екс-голова Європейського парламенту Пет Кокс і колишній Президент Польщі Олександр Кваснєвський звернулися до президента України Віктора Януковича з клопотанням про помилування Юлії Тимошенко.

Юлія Тимошенко у свою чергу заявила, що місія Європарламенту передала їй офіційну пропозицію про можливий виїзд до Німеччини для лікування. Екс-прем’єр-міністр України публічно прийняла цю пропозицію, враховуючи важливість для України підписання угоди з ЄС про асоціацію.

Нагадаємо, Європейський парламент у червні 2012 року уповноважив екс-президента Європарламенту Пета Кокса та колишнього Президента Польщі Олександра Кваснєвського спостерігати за політичними судовими процесами в Україні над Юлією Тимошенко та Юрієм Луценком.

Джерело: http://www.tymoshenko.ua/uk/article/yulia_tymoshenko_25_10_2013_04

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30