Ірина Купрейчик: Влада вкрала у пенсіонерів 26 мільярдів через пенсійну реформу

Фракція “Батьківщина” пропонує скасувати так звану пенсійну реформу влади і повернути раніше діючий вік виходу на пенсію.
Про це з парламентської трибуни заявила народний депутат Ірина Купрейчик, представляючи законопроект №2934 щодо внесення змін до пенсійного законодавства.
За її словами, всі депутати, які працюють в округах, знають, що “пенсійна реформа – це найбільша ганьба для країни”.
Аналізуючи результати пенсійної реформи, Купрейчик заявила, що за попередній рік “псевдореформатори вкрали в українських пенсіонерів понад 26 мільярдів гривень”.
“При цьому урядом не виконано головної обіцянки про підвищення пенсій. 9,5 мільйонів пенсіонерів в Україні отримують сьогодні пенсії нижче 1200 гривень, це менше, ніж провладні депутати витрачають на один свій сніданок”, – наголосила вона.
За словами народного депутата, “покращення ситуації не передбачається, оскільки дефіцит Пенсійного фонду складає понад 64 мільярди гривень і цього року перевищив у два рази запланований у Держбюджеті показник”.
Ірина Купрейчик повідомила, що “Батьківщина” пропонує повернути право жінкам виходу на пенсію в 55 років та зменшити страховий стаж на 10 років.
Цей закон, за її словами, також зможе повернути довіру до пенсійної системи та врятувати Пенсійний фонд від повного банкрутства.
Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30