Депутат облради привітала ветеранів Краснопільщини

Депутат Сумської обласної ради від ВО «Батьківщина» Катерина Приходько привітала ветеранів Другої світової війни у День Перемоги.

На території Краснопільського району Сумщини залишилося лише  15 ветеранів вітчизняної війни. Депутат обласної ради Катерина Приходько особисто привітала кожного ветерана та поспілкувалася з ними у родинному колі.

У кожного учасника бойових дій своя доля і свій пройдений воєнний шлях. Медична сестра Кулик Зоя у роки війни працювала у інтернаціональному госпіталі. Ходила у розвідку та рятувала життя солдатів на фронті. У День Перемоги згадує ті часи зі сльозами та болем. Кулиметник Іван Придатко у часи війни звільняв Прибалтику. Був солдатом Прибалтійського фронту. Сьогодні говорить, що найголовніше завдання держави захистити свій народ від війни в країні. Льотчик Олександр Бондар боронив рідну землю із 16 років. Все своє життя пропрацював на цегельному заводі на Сумщині.  А сьогодні у 91 рік доживає свій вік у самоті. Підтримують лише сусіди. Ганна Жогло з власної ініціативи після 10 класу пійшла до воєнкомату. Спочатку працювала на Харківському військовому полігоні. Боронила кордони за Західному українському фронті (станція Чоп). Під час війни тяжко захворіла та була демобілізована.

Катерина Приходько приділила увагу кожному ветерану, як депутат обласної ради пообіцяла сприяти вирішення нагальних проблем мешканців Краснопільщини.

«Як депутат обласної ради намагаюся не лише у свята допомагати нашим ветеранам. Підтримую постійний зв’язок з ветеранськими громадськими організаціями. У День Перемоги привітати кожного, впевнена, що це мій громадянський обов’язок. І взагалі живу під девізом «Поки жива – творитиму добро», – зазначила Катерина Приходько.

З нагоди свята ветерани отримали продуктові народи, квіти та подяку за велику перемогу.

Нагадаємо, що Катерина Приходько обрана депутатом Сумської обласної ради у 2015 році. Опікається мешканцями Сумського, Краснопільського, Білопільського районів області та Зарічного району у місті Суми.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Сильна армія – це невід’ємна частина Нової стратегії миру та безпеки

Юлія Тимошенко: Сильна армія – це невід’ємна частина Нової стратегії миру та безпеки

У Сумах стартує благодійна акція “Подарунок під подушку”

У Сумах стартує благодійна акція “Подарунок під подушку”

Володимир Войтенко: Наші хокеїстки закріпила за Сумами титул міста, котре виховує кращих спортсменів України

Володимир Войтенко: Наші хокеїстки закріпила за Сумами титул міста, котре виховує кращих спортсменів України

Календар новин
Грудень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31