Інтереси людей мають бути в пріоритеті роботи депутата, – Магомед Галаєв

Обласний парламентар від ВО «Батьківщина», голова постійної комісії обласної ради з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства Магомед-Шаріп Галаєв представляє в обласному парламенті інтереси мешканців Лебедина та Лебединського району. Зокрема, минулий 2018 рік ознаменувався плідною депутатською діяльністю батьківщинівця.

Найчастіше до депутата зверталися за матеріальною допомогою на лікування, яке давно вже в Україні не є безкоштовним. Розуміючи наскільки складно самотужки, на мізерну зарплатню, долати складні недуги, Магомед Галаєв намагається допомогти кожному.

Відтак, минулого року обласний парламентар власними коштами надав допомогу на лікування жителькам сіл Бішкінь та Великий Вистороп. Також, за сприяння депутата було виділено 40 000 грн на лікування дівчинки, мешканки села Рябушки.

Впродовж січня-грудня 2018 року на території Лебединського району, з виїздом у села, депутатом  було проведено десять прийомів громадян. До парламентаря завжди звертається багато людей, адже знають, – у допомозі він не відмовить, завжди вислухає, підкаже як краще вирішити ту чи іншу проблему.

Із десяти звернень, які надійшли під час прийомів – три колективних. Вони стосувались підвищення процентної ставки виплати орендної плати за землю, закриття поштових відділень та питання відновлення автобусних маршрутів по селах. Загалом, п’ять питань, порушених у зверненнях, вирішено позитивно.

«На особистих прийомах найбільше питань порушувалось стосовно високих тарифів на газопостачання. Людей турбують не просто високі тарифи, людей лякає їх стрімке і непередбачуване зростання, – зауважив Магомед Галаєв, представник ВО «Батьківщина». – Я, як представник партії «Батьківщина» в обласній раді зауважу, неодноразово депутати від нашої політсили ініціювали звернення до Уряду, Верховної Ради України та Президента щодо врегулювання ціни на газ. Однак ситуація тільки погіршується. Маю надію, що після президентських виборів життя людей зміниться в кращу сторону».

Окрім особистих прийомів громадян, передбачених Регламентом роботи обласної ради, Магомед Галаєв впродовж року займався залученням коштів для розбудови та відновлення інфраструктури Лебединщини.

На ремонтні роботи в будинках культури та поновлення в них матеріально-технічної бази депутат виділив 65 000 грн з коштів наданих йому на виконання депутатських повноважень. Окрім цього, 21 000 грн з цих же коштів було виділено на придбання автобусної зупинки.

Не лишається осторонь депутат і надважливих питань, що стосуються галузей освіти та охорони здоров’я. 52 000 грн обласний парламентар направив на заміну старих вікон на пластикові у одній зі шкіл, придбання сучасного дитячого майданчика, придбання посуду у шкільну їдальню та ремонт фасаду навчального закладу.

Галузь охорони здоров’я депутат вважає для себе пріоритетною, тому 62 000 грн з наданих йому на виконання депутатських повноважень спрямував саме на цей напрямок. За ці гроші вдалося провести ремонт амбулаторій, фельдшерських пунктів та придбати комп’ютерну техніку для Лебединської районної лікарні.

Варто зазначити, що минулого року чимало хороших ініціатив громади стали реальністю саме завдяки підтримці обласного депутата. Його власними коштами було проведено ремонт приміщення музею в селі Ворожба, де зберігається низка цінних експонатів. Окрім цього, депутат відгукнувся на прохання місцевих жителів допомогти у встановленні на території музею пам’ятника-меморіалу першого трактора.

Аби посприяти у позитивному вирішенні проблемних питань жителів Лебединщини, протягом минулого року депутатом було направлено численну кількість звернень та клопотань до керівництва різних установ і організацій області. Звернення стосувались відновлення поштового відділення в селі Великий Вистороп, забезпечення належного рівня роботи мобільного зв’язку та послуг, вжиття вичерпних заходів для всебічного, повного і неупередженого дослідження всіх обставин кримінального провадження по факту крадіжки в селі Рябушки.

Крім того велику увагу депутат приділяє питанню відновлення автомобільних доріг. Магомед Галаєв направив запити в обласну раду щодо виділення коштів з обласної скарбниці на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво ділянки автомобільної дороги за маршрутом: Лебедин-Курган-Василівка-Козельне в межах Лебединського району. Зокрема, це питання, до повного його вирішення, обласний парламентар тримає на особистому контролі.

З-поміж іншого, депутатом підготовлений і направлений запит щодо виділення необхідних коштів з обласного бюджету для облаштування території колишнього ринкового  комплексу Великописарівського ССТ та для потреб Великописарівської ЦРЛ.

«Будь-які проблеми можна вирішити, – головне дослухатися до думки людей, і постійно тримати зв’язок з громадою», – підкреслює Магомед Галаєв, і наголошує: напрямок роботи в 2019 році вже окреслено. Свої зусилля депутат направить на відновлення інфраструктури в селах Лебединського району, будівництво доріг та вирішення соціально-побутових питань людей.

 

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Юлія Тимошенко:  8 і 9 травня – особливі для України дні…

Юлія Тимошенко: 8 і 9 травня – особливі для України дні…

Календар новин
Травень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
3
4
5
6
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31