Іван Кириленко відвідав Сумщину та зустрівся з мешканцями області

У вівторок, 13 черевня, до Сум з робочим візитом завітав перший заступник Голови партії “ВО “Батьківщина” Іван Кириленко. Враховуючи ті реалії, в яких ми живемо, то найактуальнішими темами став мораторій на продаж землі та питання, пов’язані з аграрним сектором.

“Ми більше двадцяти років незалежні, а сказати, що маємо повну свободу від корупції – ніяк не можемо. Ми весь час боремося. Боремося за свою землю, боремося за свою свободу в уже незалежній країні. Та жодна інша країна стільки не переживала, скільки ми. То, може, досить уже над нами знущатися? Поки ми не візьмемо все в свої руки, доки не зрозуміємо,що за своє треба стояти стіною – наше майбутнє виглядає сумнівним”, – прокоментував ситуацію, яка склалася в аграрній сфері голова Сумської обласної партійної організації Олександр Лисенко.

Насправді, дуже надихає те, що люди розуміють усю важливість того, що не можна розпродавати свою землю, що земля не є товаром, а це скарб, який потрібно берегти від загарбницької руки влади.

“Ви розумієте, ми живемо на золоті. У Європі середнє ціна на гектар сільськогосподарської землі близько 20 000 доларів, а у нас хоч би 20 000 гривень було. Та земля це ж не просто родючі грунти – це територія! А яка ж ми тоді сильна, процвітаюча та незалежна країна, якщо у нас немає території?”, – зазначає народний депутат України, перший заступник Голови партії “ВО “Батьківщина” Іван Кириленко.

Також у ході обговорення були підняті такі болючі питання для селян як відсутність адекватних норм законодавства, у якому описуються права садівників та власників дачних ділянок, екологічні питання, питання агрохолдингів та працевлаштування.

Нагадуємо, що боротьба триває та ми продовжуємо збір підписів за мораторій на продаж сільськогосподарської землі безстроково. Зупинимо розпродаж української землі: http://action.ba.org.ua/

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

У Конотопі ВО «Батьківщина» стала на захист інтересів військових пенсіонерів

У Конотопі ВО «Батьківщина» стала на захист інтересів військових пенсіонерів

На Сумщині ВО «Батьківщина» дбає про безпеку громади

На Сумщині ВО «Батьківщина» дбає про безпеку громади

На Сумщині ВО «Батьківщина» відзначила талановиту молодь

На Сумщині ВО «Батьківщина» відзначила талановиту молодь

Календар новин
Лютий 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28