Із ініціативи “Батьківщини” на Сумщині будують сучасні спортивні майданчики

За сприяння народного депутата від ВО «Батьківщина» Владислава Бухарєва на Сумщині збудовано 11 футбольних майданчиків зі штучним покриттям.

Підтримати перші футбольні баталії серед шкільних команд Лебединського району приїхали народні обранці – батьківщинівці Владислав Бухарєв, Іван Крулько та Сергій Євтушок.

Народні депутати зазначають, що подібні сучасні майданчики будуються і в інших областях, але виключно на сільських територіях. Підтримка молоді і здорового способу життя – є пріоритет команди «Батьківщини».

«Надзвичайно приємно, що народний депутат, який представляє Лебединський округ Владислав Бухарєв зініціював побудову футбольних майданчиків на своєму окрузі якраз в селах, де діти сільські ніколи не мали належних умов для тренувань, для зростання зірок світового українського футболу. Приємно, коли ініціативи завершуються конкретними справами», – зазначив батьківщинівець Іван Крулько.

Сергій Євтушок переконаний, що подібні заходи, спортивні змагання гуртують українців, роблять націю єдиною ти сильною.

«Я мріяв в дитинстві –мати такий майданчик –у нас таких можливостей не було. Зараз наше завдання  дати більше  в кожне село таких майданчиків, аби наша молодь була зайнята, сильна та успішна», – сказав народний депутат.

Владислав Бухарєв акцентує, що Сумщина має мати відомих футболістів цього часу, як це було завжди.

«Сумщина відома такими видатними футболістами різних часів як Михайло Фоменко та Олег Гусєв, і в майбутньому наша область має бути представлена у національній збірній якщо не 11 гравцями, то 10 – точно. Заради цього ми сьогодні працюємо», – наголосив Владислав Бухарєв.

За сприяння народного депутата Лебединський район має 8 сучасних майданчиків, а Охтирський – 3.

Перший відкрили на території Хухрянської сільської ради і перевірив якість покриття батьківщинівець Микола Смілик. Пам’ятаючи свої емоції вирішив підтримати футболістів Лебединщини та подякувати народним обранцям за добру справу для підростаючого покоління.

«Мені довелося на території Охтирського району, першому випробувати таке футбольне поле, тому я розумію, яке добре діло відбувається на теренах Лебединщини. Велика подяка команді за підтримку молоді і мешканців сільських тереторій», – зазначив аграрій Микола Смілик.

Робота  з  будівництва нових спортивних майданчиків триватиме,  партійці переконані, що спорт допоможе у розбудові сильної, здорової та цілеспрямованої нації.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30