Координатор Воєнного кабінету Юлії Тимошенко під час зустрічі з сумськими військовими повідомив про початок процедури імпічменту Президента

Народний депутат України V-VII скликань, координатор Воєнного кабінету Юлії Тимошенко Андрій Сенченко під час зустрічі з військовими, учасниками бойових дій та членами родин загиблих захисників країни повідомив про початок процедури імпічменту Президента, ініційований партійцями «Батьківщини» на чолі з лідером фракції Юлією Тимошенко.

Таке рішення народних депутатів пов’язане зі скандалом навколо “Укроборонпрому”, де були пред’явлені докази з розслідування журналістів про розкрадання оточення президента в оборонній сфері.

«Якщо є факти, і Закон то ці речі мають діяти однаково до кожного. Є ознаки злочину, який вчинив нинішній Президент, відповідно він має понести покарання, і відповідати за свої вчинки», – сказав Андрій Сенченко.

Нагадаємо, процедура імпічменту Президенту була розпочата 26 лютого. Тоді Юлія Тимошенко з трибуни Верховної Ради заявила, про низку доказів стосовно злочинних дій Гаранта.

«Те, що журналістами було знайдено, підпадає під статтю 111 Кримінального кодексу України. Це державна зрада, умисно вчинена громадянином України на шкоду суверенітету, територіальній цінності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній безпеці країни», – наголосила  Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Юлія Тимошенко:  8 і 9 травня – особливі для України дні…

Юлія Тимошенко: 8 і 9 травня – особливі для України дні…

Календар новин
Травень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
3
4
5
6
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31