Липоводолинська «Батьківщина» стала на захист селян

Депутати Липоводолинської районної ради, фракції ВО «Батьківщина» стали на захист селян із населених пунктів, де ще 8 червня відключено газопостачання та до цього часу не відновлено.

Як повідомляє прес-служба Сумського обласного партійного осередку ВО «Батьківщина», без блакитного палива залишилися села Липоводинського та Роменського районів області. Ця проблема виникла через Держгеонадра, яка не продовжує ліцензію ПАТ «Укрнафта»

На переконання «батьківщинівців», громада не повинна страждати через політичну гру керівництва області та країни.

«Люди, які проживають в населених пунктах, де є острівна система газопостачання, не повинні бути заручниками подібних, часто політичних ситуацій. Якщо з’єднання з іншими мережами газопостачання у населення тої чи іншої місцевості відсутнє, питання має бути вирішене протягом доби, а не майже місяць. Ми разом із громадою вимагаємо втручання керівництва країни у дане питання та негайно відновити газопостачання», – зазначив голова Липоводолинської районної партійної організації ВО «Батьківщина», депутат районної ради Сергій Гресь.

Депутати разом із громадою вже зверталися до керівництва Роменського та Липоводолинського районів, були скликані позачергові сесії місцевих рад, але питання не вирішено.

Сергій Гресь повідомив, що ініціативна група планує звернутися до очільника області та депутатського корпусу Сумської обласної ради під час сесійного засідання облради 7 липня.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

На Сумщині жорстоко побили депутата – «батьківщинівця»

На Сумщині жорстоко побили депутата – «батьківщинівця»

Верховна Рада прийняла закон  Владислава Бухарєва

Верховна Рада прийняла закон Владислава Бухарєва

У Сумах відбулося засідання «Клубу мерів»

У Сумах відбулося засідання «Клубу мерів»

Календар новин
Жовтень 2017
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
3
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31