На Сумщині “Батьківщина” проти газової мафії

Із ініціативи Сумського міського голови, представника ВО “Батьківщина” Олександра Лисенка відбулась зустріч з керівниками ПАТ «Сумигаз» щодо незаконного припинення газопостачання низки сумських багатоповерхівок.

За «круглим столом» також зібралися представники силових структур, правоохоронних органів, спеціалісти комунального господарства, депутати та активісти.

“Батьківщинівець” Олександр Лисенко розпочав розмову з ситуації, яка вчора склалася у місті Суми по вул. І. Сірка. Там ПАТ «Сумигаз» припинило газопостачання, у зв’язку з чим його мешканці перекрили рух транспорту на перехресті вул. Героїв Крут та вул. І. Сірка. На думку самих жителів, без блакитного палива вони залишилися через незгоду встановлювати загальнобудинковий лічильник газу.

Міський голова зазначив, що це можна розцінити як шантаж, до якого газовики вдались з огляду на великий соціальний спротив мешканців встановленню будинкових приладів обліку газу.

«Це просто монополія газового ринку в Сумах. Ми не можемо цього допустити, – наголосив представник ВО “Батьківщини”. – Тому я звернувся з вимогою до керівництва ПАТ «Сумигаз» ввімкнути газопостачання у всіх чотирьох будинках, де нині воно відсутнє. Це рішення вони мають ухвалити сьогодні. Надалі ж цим питанням займатиметься спеціальна робоча група, результатом роботи якої має стати врегулювання конфлікту між мешканцями та ПАТ «Сумигаз».

Також нагадаємо, що представники ВО “Батьківщина” Липоводолинської районної партійної організації повстали на захист селян Роменського, Липоводолинського районів Сумщини, яким відключили газопостачання через відсутність Постанови КМУ. Вже більше 40 діб тривають акції протесту, мітинги та різні зустрічі.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

На Сумщині партійці відзначили День волонтера

На Сумщині партійці відзначили День волонтера

Сумщина проти продажу української землі! Анонс заходу.

Сумщина проти продажу української землі! Анонс заходу.

Владислав Бухарєв відвідав Сумщину

Владислав Бухарєв відвідав Сумщину

Календар новин
Грудень 2017
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31