На Сумщині депутати облради привітали школярів з Днем знань

Представники ВО «Батьківщина» в Сумській облраді привітали школярів області з початком навчального року.

За сприяння депутата обласної ради Катерини Приходько учні першого класу 21 загально-освітньої школи  у м. Суми отримали нові шкільні парти. Із проханням допомогти у придбанні шкільних меблів до депутата – «батьківщинівця» звернулися батьки учнів, які цього року розпочинають навчання у школі.

У Буринському районі області у День знань до школярів із подарунками завітав депутат обласної ради від ВО «Батьківщина» Віктор Ладуха.

На прохання школярів Буринської школи № 3 навчальний заклад отримав у подарунок акустичну систему для проведення святкових заходів.

Також, учні перших класів Буринщини отримали дарунки від Віктора Ладухи з нагоди початку навчального року.

У Сумах обласний депутат Сергій Нечаєв влаштував справжнє свято з морозивом та ростовими ляльками. Першокласники 13,12 та 15 загально-освітніх шкіл обласного центру відсвяткували свій перший дзвоник разом із представниками ВО «Батьківщина».

Керівник фракції ВО «Батьківщина» у обласній раді Сумщини Володимир Поцелуєв привітав усіх учнів Сумського району з Днем знань подарунками, які необхідні усім школярам у навчанні – канцтоварами.

На Сумщині представники ВО «Батьківщина» в обласній раді постійно опікуються освітньою галуззю та підростаючим поколінням. На кожній сесії депутати ініціюють проекти рішень ради та депутатські запити на підтримку освітян області.

 

 

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська “Батьківщина” сумує з приводу втрати колеги Миколи Милки

Сумська “Батьківщина” сумує з приводу втрати колеги Миколи Милки

Владислав Бухарєв допомагає сумським військовим

Владислав Бухарєв допомагає сумським військовим

«Батьківщина» перемогла на місцевих виборах в ОТГ

«Батьківщина» перемогла на місцевих виборах в ОТГ

Календар новин
Листопад 2017
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30