На Сумщині стартувала «Школу політичного успіху» для молоді

Із ініціативи громадської організації «Батьківщина молода» у Сумах втретє відкрили «Школу політичного успіху». Слухачами стали 50 активних молодих людей, що подали заявку на навчання та пройшли відбір на основі поданих резюме.

З початком навчання слухачів школи привітав керівник окружної партійної організації ВО «Батьківщина», перший заступник міського голови Володимир Войтенко, який переконаний що молодь має бути максимально озброєна знаннями і досвідом, щоб мати можливість самостійно аналізувати політичні реалії та раціонально формувати власні позиції та погляди.

«Те, що молодь має бути активними учасниками політичного процесу ні в кого сумніву не викликає. Наголошу, що лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко є абсолютним прихильником залучення молоді до політики. Тільки у ВО «Батьківщина» з поміж усіх інших партій 30% партійців становлять молоді люди до 30 років», – наголосив він.

Мета проекту, за його словами, навчити молодь нашого регіону знанням та навичкам, які дадуть їм можливість контролювати дії влади, а в перспективі – самим ставати кадровим ресурсом для місцевого самоуправління.

Лекцію «Старт у політиці для молодої людини» провів батьківщинець, депутат міської ради Володимир Ніконенко. На його думку, в умовах сьогодення саме молодь повинна бути рушійною силою змін.

У Сумах «Школу політичного успіху» активісти молодіжного крила «Батьківщини» реалізовують втретє. «Цей проект вкотре показує, – громадянське суспільство міцнішає тоді коли звичайні жителі стають активними громадянами та борються не лише за свої інтереси, а за інтереси інших людей. Саме завдяки таким маленьким ініціативам ми можемо створити ту країну, якою пишатимемось», – зауважив голова обласної ГО «Батьківщина Молода», депутат облради Ігор Ганненко.

Навчання триватиме два місяці, за цей час молодь матиме можливість заслухати лекції, котрі проводитимуть народні депутати України, політтехнологи, журналісти, представники державної влади та органів місцевого самоврядування.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30