На Сумщині стартує кампанії зі збору пластикових кришечок для допомоги постраждалих в АТО

Сумська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» та  обласна ГО «Батьківщина Молода» долучається до кампанії зі збору пластикових кришечок для допомоги у протезуванні постраждалих в АТО. Активісти планують встановити на території Сумської області понад 60 контейнерів та боксів, в які сумчани можуть принести пластикові кришечки від харчових продуктів.

Зібраний пластик буде переданий до Благодійного фонду «ОВЕС» – www.owesua.org. У зібраного використаного пластика застосування одне – переробка. Збір використаного пластика і здача його в переробку використовується, як спосіб збору пожертвувань, в багатьох країнах світу. Благодійна організація, яка ініціює таку акцію, декларує, на яку саме допомогу буде спрямовано виручені від переробки кошти. Такі акції проводяться в Польщі, Туреччині, Португалії та інших країнах. Найчастіше на виручені кошти купуються інвалідні коляски.

У нашому випадку, військові дії на сході України, характер поранень і можливості української протезної індустрії, внесли свої корективи. Керівництвом Фонду «ОВЕС»  було прийнято рішення організувати та популяризувати збір пластикових кришечок для переробки та надання допомоги в протезуванні пораненим захисникам України.

Компанією переробником пластику є ТОВ «Бровари-Вторма». Підприємство було відібрано в результаті тендеру і готово давати за пластик хорошу ціну. Переробник запевняє, що бачить в цьому не бізнес-проект, а можливість допомогти бійцям АТО. Кошти за пластик він пересилає на рахунок фонду, а фонд в свою чергу направляє їх на виготовлення протезу для конкретного бійця.

З питань підтримки кампанії, передачі наповнених контейнерів та детальнішою інформацією звертайтесь до координаторів кампанії зі збору пластику для допомоги у протезуванні постраждалих в АТО Дяговець Олена +380666113236, Мельник Анна +380505203644.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Владислав Бухарєв опікується дітьми з особливими освітніми потребами Лебединщини

Владислав Бухарєв опікується дітьми з особливими освітніми потребами Лебединщини

Сумські «батьківщинівці» вшанували памˈять героїв-підпільників та партизан

Сумські «батьківщинівці» вшанували памˈять героїв-підпільників та партизан

На Охтирщині батьківщинівці влаштували олімпійське свято

На Охтирщині батьківщинівці влаштували олімпійське свято

Календар новин
Вересень2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
13
14
15
16
17
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30