На Сумщині стартує кампанії зі збору пластикових кришечок для допомоги постраждалих в АТО

Сумська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» та  обласна ГО «Батьківщина Молода» долучається до кампанії зі збору пластикових кришечок для допомоги у протезуванні постраждалих в АТО. Активісти планують встановити на території Сумської області понад 60 контейнерів та боксів, в які сумчани можуть принести пластикові кришечки від харчових продуктів.

Зібраний пластик буде переданий до Благодійного фонду «ОВЕС» – www.owesua.org. У зібраного використаного пластика застосування одне – переробка. Збір використаного пластика і здача його в переробку використовується, як спосіб збору пожертвувань, в багатьох країнах світу. Благодійна організація, яка ініціює таку акцію, декларує, на яку саме допомогу буде спрямовано виручені від переробки кошти. Такі акції проводяться в Польщі, Туреччині, Португалії та інших країнах. Найчастіше на виручені кошти купуються інвалідні коляски.

У нашому випадку, військові дії на сході України, характер поранень і можливості української протезної індустрії, внесли свої корективи. Керівництвом Фонду «ОВЕС»  було прийнято рішення організувати та популяризувати збір пластикових кришечок для переробки та надання допомоги в протезуванні пораненим захисникам України.

Компанією переробником пластику є ТОВ «Бровари-Вторма». Підприємство було відібрано в результаті тендеру і готово давати за пластик хорошу ціну. Переробник запевняє, що бачить в цьому не бізнес-проект, а можливість допомогти бійцям АТО. Кошти за пластик він пересилає на рахунок фонду, а фонд в свою чергу направляє їх на виготовлення протезу для конкретного бійця.

З питань підтримки кампанії, передачі наповнених контейнерів та детальнішою інформацією звертайтесь до координаторів кампанії зі збору пластику для допомоги у протезуванні постраждалих в АТО Дяговець Олена +380666113236, Мельник Анна +380505203644.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

На Сумщині стартував футбольний турнір «Кубок патріотів»

На Сумщині стартував футбольний турнір «Кубок патріотів»

Владислав Бухарєв вимагає розслідувати діяльність ландшафтного парку «Сеймський»

Владислав Бухарєв вимагає розслідувати діяльність ландшафтного парку «Сеймський»

Охтирчани вимагають скасувати підвищення ціни на газ для населення

Охтирчани вимагають скасувати підвищення ціни на газ для населення

Календар новин
Листопад 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30