На Сумщині учні перших класів отримали у подарунок навчальні посібники

За сприяння народного депутата України представника ВО «Батьківщина» Владислава Бухарєва всі учні перших класів Лебединського і Тростянецького районів області на початку навчального року отримали у дарунок навчальні посібники «Планета міркувань». Викладачі навчальних закладів отримали методичні посібники для вчителів.

Книжкові подарунки вже є традиційними для школярів  та викладачів районів, якими опікується народний депутат.

«Щороку ми вітаємо школярів, які йдуть у перший клас. Вони потребують більше уваги, бо тільки починають свій шлях у світ науки. Методичні посібники допоможуть їм краще опанувати перші необхідні знання», – зазначив Владислав Бухарєв.

Для більш ефективного використання навчальних посібників, вчителі шкіл отримали методичні посібники «Планета мірквань» для викладачів, які допоможуть їм правильно організовувати роботу на уроках розвитку продуктивного мислення.

Більше 800 посібників для учнів та  більше 50 посібників для вчителів передали помічники народного депутата Владислава Бухарєва у  Лебединському та Тростянецькому районах Сумщини.

Також, комплекти книжок художньої літератури подаровані читачам бібліотек Охтирщини, Лебединщини та Тростянеччини, вихованцям Штепівської спеціалізованої школи –інтернат та Штепівського навчально-виховного комплексу, що у Лебединському районі області.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська “Батьківщина” сумує з приводу втрати колеги Миколи Милки

Сумська “Батьківщина” сумує з приводу втрати колеги Миколи Милки

Владислав Бухарєв допомагає сумським військовим

Владислав Бухарєв допомагає сумським військовим

«Батьківщина» перемогла на місцевих виборах в ОТГ

«Батьківщина» перемогла на місцевих виборах в ОТГ

Календар новин
Листопад 2017
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30