На Сумщині за сприяння «Батьківщина» відкрили дитячий майданчик

У смт. Степанівка Сумського району урочисто відкрили дитячий ігровий майданчик, збудований спільними зусиллями благодійника, представника ВО «Батьківщина» Василя Лободи та місцевих мешканців.

Подія відбулася напередодні Міжнародного Дня захисту дітей. Батьківщинівець Василь Лобода разом із місцевими жителями об’єднали свої зусилля щоб облаштувати для дітей яскравий острівець їхньої особистої дитячої країни розваг.

«У селі багато дітей дошкільного віку, а дитячий майданчик давно  потребував оновлення та додаткового облаштування, – зазначила депутат Степанівської селищної ради Олена Заяць. – Ми багато чули про добрі справи Василя Петровича. Тому й виникла ідея і нам звернутися до нього за допомогою. Турбуючись про майбутнє, він відразу ж позитивно відгукнувся на наше прохання та особисто приймав участь у будівництві цього майданчика. Так спільними зусиллями нам вдалося зробити добру справу. Хотіли організувати таке місце, аби діти більше часу могли проводити на свіжому повітрі, а не сидіти перед телевізорами чи з гаджетами».

Нагадаємо, що Василь Лобода тривалий час опікується навчальними і виховними закладами багатьох районів Сумщини та завжди відгукується на звернення батьків та вчителів.

«Найголовніше те, що Степанівська громада проявила активність і згуртованість, і це стимулює працювати далі», – говорить Василь Лобода.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30