На Сумщині завершили проект «Школа Політичного Успіху»

У продовж місяця в обласному центрі Сумщини проводилися навчальні заходи для молоді області з питань політичних процесів в Україні. Фінальну лекцію провів голова ГО «Батьківщина молода» Сергій Митрофанський.

Школа Політичного Успіху – проект громадської організації «Батьківщина молода», який щорічно проводиться в різних містах України.

УСумах школа проводиться вдруге.  Головною метою проекту є залучення молодого покоління до політичних процесів міста та України.

«Проект покликаний дати учасникам базові політичні знання, для того щоб люди вміли розбиратися які є ідеології, які є політичні партії та програми в цих партіях, адже в наш час важливо вміти розрізняти справжніх політичних гравців від кишенькових міні-проектів », – зазначив голова обласного осередку «Батьківщини Молодої» Ігор Ганненко.

Школа проводилась впродовж квітня-травня кілька разів на тиждень. Учасники школи зустрічались з депутатами міської та обласної ради. Своім політичним досвідм та знаннями поділилися з молоддю очільник обласного ценрту Сумщини Олександр Лисенко, народний депутат України Іван Крулько.

Урочисто завершив навчальний процес та вручів дипломи голова ГО «Батьківщина молода», заступник міністра молоді та спорту 2015-2016 років Сергій Митрофанський.

«Дуже тішить, що в нашому місті є багато молодих людей, які в свій вільний від навчання та роботи час приходить на наші лекції для підвищення своєї політичної освіти. В планах на майбутнє – проведення такої школи вже восени цього року, адже судячи з кількості учнів, що пройшли відбір  на навчання, ми зрозуміли, що такі заходи є затребуваними  серед молоді», – зазначив один з організаторів школи Сергій Янченко.

Під час заходів учні та лектори обговорювали проблеми, перспективи сучасної політики. Ділилися досвідом підготовки та проведень політичних кампаній. Також учні на одному з практичних занять моделювали законотворчий процес та  роботу справжнього українського парламенту.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Владислав Бухарєв опікується дітьми з особливими освітніми потребами Лебединщини

Владислав Бухарєв опікується дітьми з особливими освітніми потребами Лебединщини

Сумські «батьківщинівці» вшанували памˈять героїв-підпільників та партизан

Сумські «батьківщинівці» вшанували памˈять героїв-підпільників та партизан

На Охтирщині батьківщинівці влаштували олімпійське свято

На Охтирщині батьківщинівці влаштували олімпійське свято

Календар новин
Вересень2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
13
14
15
16
17
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30