На Сумщині завершили проект «Школа Політичного Успіху»

У продовж місяця в обласному центрі Сумщини проводилися навчальні заходи для молоді області з питань політичних процесів в Україні. Фінальну лекцію провів голова ГО «Батьківщина молода» Сергій Митрофанський.

Школа Політичного Успіху – проект громадської організації «Батьківщина молода», який щорічно проводиться в різних містах України.

УСумах школа проводиться вдруге.  Головною метою проекту є залучення молодого покоління до політичних процесів міста та України.

«Проект покликаний дати учасникам базові політичні знання, для того щоб люди вміли розбиратися які є ідеології, які є політичні партії та програми в цих партіях, адже в наш час важливо вміти розрізняти справжніх політичних гравців від кишенькових міні-проектів », – зазначив голова обласного осередку «Батьківщини Молодої» Ігор Ганненко.

Школа проводилась впродовж квітня-травня кілька разів на тиждень. Учасники школи зустрічались з депутатами міської та обласної ради. Своім політичним досвідм та знаннями поділилися з молоддю очільник обласного ценрту Сумщини Олександр Лисенко, народний депутат України Іван Крулько.

Урочисто завершив навчальний процес та вручів дипломи голова ГО «Батьківщина молода», заступник міністра молоді та спорту 2015-2016 років Сергій Митрофанський.

«Дуже тішить, що в нашому місті є багато молодих людей, які в свій вільний від навчання та роботи час приходить на наші лекції для підвищення своєї політичної освіти. В планах на майбутнє – проведення такої школи вже восени цього року, адже судячи з кількості учнів, що пройшли відбір  на навчання, ми зрозуміли, що такі заходи є затребуваними  серед молоді», – зазначив один з організаторів школи Сергій Янченко.

Під час заходів учні та лектори обговорювали проблеми, перспективи сучасної політики. Ділилися досвідом підготовки та проведень політичних кампаній. Також учні на одному з практичних занять моделювали законотворчий процес та  роботу справжнього українського парламенту.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30