Олександра Кужель: Тотальна бідність: люди купують навіть не по півбуханки хліба, а два куски

В Україні більше 60% людей живуть за межею бідності, це результат соціологічних досліджень фахівців ООН.

«Той факт, що наша держава на рівні міжнародних інституцій визнана такою, яка голодує – вирок нинішній владі», – зазначила народний депутат України Олександра Кужель під час форуму підприємців на Сумщині.

Більше 200 підприємців Сумської області запросили представника ВО «Батьківщина» для конструктивної розмови та надання пропозицій для формування стратегії розвитку підприємництва в країні у рамках «Нового курсу України» Юлії Тимошенко.

Олександра Кужель навела приклад із підвищенням мінімальної зарплати. Вона вважає, що уряд не прорахував наслідки збільшення «мінімалки», яке потягло за собою низку негативних наслідків.

«Зараз ми активно працюємо над економічним курсом та фінансовим сектором. Кінцевий варіант економічного блоку «Нового курсу України» вже на стадії завершення. Можу сказати напевне, що буде повністю змінена фінансово-монетарна політика. Всі спеціалісти, банкіри сходяться на тому, що гривня недооцінена і її реальна вартість не більше 13 гривень за долар», – говорить народний депутат.

Вона наголошує, за останні роки у людей купівельна спроможність знизилась на 54%. У Києві люди купують навіть не по півбуханки хліба — просять відрізати два шматочка. Причина цьому, вважає заступник голови комітету Верховної Ради з питань підприємництва, нефаховість і некомпетентність сьогоднішніх управлінців, зокрема, в питаннях економіки.

Під час форуму, підприємці поцікавились ситуацією зі скасування ІІІ групи спрощеного податку, про який говорили на початку року. З цього приводу Олександра Кужель – автор цього ж таки «єдиного податку», запевнила, – скасування не буде.

Не обійшлося й без конкретних звернень. Беручись за допомогу у вирішенні озвучених на форумі проблем, народна обраниця запросила усіх до продовження діалогу і надала для цього контактний телефон для налагодження прямого зв’язку.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Сильна армія – це невід’ємна частина Нової стратегії миру та безпеки

Юлія Тимошенко: Сильна армія – це невід’ємна частина Нової стратегії миру та безпеки

У Сумах стартує благодійна акція “Подарунок під подушку”

У Сумах стартує благодійна акція “Подарунок під подушку”

Володимир Войтенко: Наші хокеїстки закріпила за Сумами титул міста, котре виховує кращих спортсменів України

Володимир Войтенко: Наші хокеїстки закріпила за Сумами титул міста, котре виховує кращих спортсменів України

Календар новин
Грудень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31