Олександра Кужель відвідала Сумщину

У Сумах форум «Новий курс підприємців Сумщини» зібрав більше 200 представників малого та середнього бізнесу з усього регіону. Головним спікером зібрання представників бізнес-кіл  виступила народний депутат від фракції «Батьківщина», заступник голови комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва Олександра Кужель.

Долучилися до обговорення проблем, що торкнулися підприємців народний депутат Владислав Бухарєв, очільник міста, голова Сумської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Олександр Лисенко, перший заступник міського голови, керівник міської окружної партійної організації ВО «Батьківщина» Володимир Войтенко та депутат Сумської обласної ради від фракції «Батьківщина» Магомед-Шаріп Галаєв.

До Олександри Кужель звернулася голова Сумської обласної спілки підприємців, орендарів та власників, координатор коаліції малого та середнього бізнесу Сумської області Світлана Іченська, яка просить вплинути на ситуацію з обовˈязкового для підприємців встановлення модему на газовий лічильник.

НКРЕКП зобов’язала комерційних споживачів газу за власний рахунок встановити на лічильники обладнання для дистанційної передачі даних (модеми), які коштують від 20 тисяч гривень. В умовах нестабільної економічної ситуації, його вартість суттєво вдаряє по кишенях підприємців.

«На, і без того, скрутний стан малого та середнього бізнесу таке нововведення впливає вкрай негативно. По-перше, для бізнесу з незначним об’ємом (до 10 тис м3 газу) облаштування вузлів обліку природнього газу засобами дистанційної передачі обійдеться дорожче, ніж вартість спожитого газу. У малого та середнього бізнесу просто немає таких коштів» – доводить думку підприємців міста керівник громадської організації.

Обурена нововведенням НКРЕКП і Олександра Кужель. Вона запевняє, такий стан речей результат монопольного утворення, яке підтримує нинішня влада, і  наголошує, – боротися з монопольним становищем облгазу потрібно спільно. Задля врегулювання ситуації  народна обраниця вже звернулася до Антимонопольного комітету.

«Проблема – серйозна, – переконана нардеп, – Якщо ти не поставив модем на газовий лічильник, то в тебе будуть відключати газ. Простіше кажучи, ситуація виглядає наступним чином: я купила  помідори на ринку, а продавець мені говорить: ти мусиш у мене купити і ваги. Я, та вся фракція «Батьківщини» вимагають виключити з Постанови абзаци щодо облаштування лічильників газу модемами».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30