ПАТ “Сумигаз” знову проти мешканців!

 
 
Сьогодні, 19 липня, по вулиці Івана Сірка 33/1 мешканці багатоквартирного будинку вимушені були викликати поліцію, адже працівники газової служби самовільно обмежили жителів у споживанні палива.
 

 
Нагадаємо, конфліктні ситуації з ПАТ “Сумигаз” повторювалися уже неодноразово – працівники без попередження встановлювали будинкові лічильники, фальсифікували документи, які спричиняли до того, що жителям міста незаконно підвищували тарифи на споживання газу.
 
Сімська міська рада неодноразово направляла звернення до Генеральної прокуратури України, НКРЕКП, Верховної Ради України та безпосередньо до Петра Порошенко щодо незаконності дій “Сумигаз” та захисту інтересів жителів міста.
 
Також голова робочої комісії з впорядкування питань щодо встановлення будинкових вузлів обліку природного газу Сумської міської ради Оксана Кубрак на одній із сесій СМР зазначала, що від ПАТ “Сумигаз” так і не дочекалися відповідей, а отримали лише обіцянки зібрати чергове засідання робочої групи разом з директором ПАТ “Сумигаз” Костянтином Тацьким і доповісти щодо конфліктних питань та шляхів їх вирішення.
Детальніше у відео за посиланням:
Ми сподіваємося на скорішу реакцію відповідних інстанцій та позитивне вирішення ситуації, яка склалася.
 
Сумська міська партійна організація “ВО “Батьківщина” і надалі буде підтримувати жителів міста і робити усе можливе для припинення газового свавілля.
Поділитися у соцмережах:

Останні новини

На Сумщині партійці відзначили День волонтера

На Сумщині партійці відзначили День волонтера

Сумщина проти продажу української землі! Анонс заходу.

Сумщина проти продажу української землі! Анонс заходу.

Владислав Бухарєв відвідав Сумщину

Владислав Бухарєв відвідав Сумщину

Календар новин
Грудень 2017
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31