Подарунками та теплими словами сумські «батьківщинівці» вітали малечу з Днем Святого Миколая

Сьогодні Україна та весь християнський світ святкує одне з найсвітліших та радісних свят – День Святого Миколая Чудотворця.

З його приходом кожен очікує на маленьке диво. Особливо цього дня чекають діти, бо вони вірять, що Святий Миколай здійснює найзаповітніші бажання. За доброю традицією партійці сумської «Батьківщини» та представники ГО «Батьківщина молода» привітали з Днем Святого Миколая маленьких сумчан, котрі найбільше очікують наближення новорічно-різдвяних свят.

На чолі з керівником окружної партійної організації Володимиром Войтенком та головою обласної ГО «Батьківщина молода» Ігором Ганненком представники партії завітали у Сумський центр соціально-психологічної  реабілітації дітей області та КЗ СОР Сумський дитячий будинок ім.  С. П. Супруна.

Для усіх гостей свята, а їх зібралось чимало, діти, які відвідують Центр соціально-психологічної реабілітації підготували цікаву виставу.

Міцного здоров’я та Божого благословення колективу закладу і малечі бажав Володимир Войтенко: «Дякуємо діткам за чудовий прийом, а керівництву і колективу центру за те, що рятують дитячі долі, – допомагають зцілювати маленькі дитячі серця». Від представників сумського міського осередку партії малеча отримала солодощі.

Іграми, конкурсами та безліччю розваг відзначили День Святого Миколая вихованці дитячого будинку. Особливо подарункам від партійців раділи найменші вихованці установи.

«Ми намагаємося наслідувати добрі вчинки  Святого Миколая, бути своєрідними його помічниками, щоб не тільки в такі святкові дні, як сьогодні, а кожен день, кожна дитина відчула любов та опіку, – сказав Володимир Войтенко. – Дякую партійцям «Батьківщини», організаціям нашого міста, підприємцям, усім хто долучився до доброї справи і допоміг створити для наших дітей свято. Дивлячись на задоволені і радісні обличчя дітей, ми ще раз переконалися: піклування і уваги підростаючому поколінню  ніколи не буває забагато. Будемо і надалі продовжувати робити гарні справи, і радувати малечу».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30