Політична заява Сумської ОПО ВО “Батьківщина”

Сумська обласна партійна організація «ВО «Батьківщина» заявляє про тиск на представників нашої політичної сили. Ситуація є абсурдною, адже на знищення «Батьківщини» працюють і корупціонери часів Януковича, і нова пропрезидентська більшість.

ВО «Батьківщина» отримала найбільшу підтримку жителів Сумщини на виборах до місцевих рад у 2015 році. Депутатські команди в кожному місті та районі працюють заради громади, активно беруть участь у розвитку територій. Але це не подобається провладній політичній силі БПП «Солідарність», бо під їхнім керівництвом вся країна наближається до зубожіння.

Ми засуджуємо репресії нинішньої влади проти політичних опонентів шляхом застосування вибіркового правосуддя. Відкриваються численні кримінальні та адміністративні провадження щодо представників «ВО «Батьківщина» – це і сфальшовані справи проти екс-головного лікаря Неофітної Лілії, першого заступника міського голови Войтенка Володимира, секретаря Сумської міської ради Баранова Андрія, сумського міського голови Лисенка Олександра та інших, які не піддаються тиску.

Ми бачимо тенденцію по всій країні, де засобами масової інформації знищується наша репутація.

Ситуація у Сумах набирає обертів, плани пропрезидентських верхівок спрямовані на дискредитацію представників ВО «Батьківщина». Наразі розпочався судовий процес проти секретаря Сумської міської ради Баранова Андрія. Такі дії спрямовані на усунення батьківщинівців із керівних посад та дискредитацію політичної партії ВО «Батьківщина».

На жаль, нинішня влада відійшла від своїх передвиборчих зобов’язань та виконання вимог Революції Гідності і, фактично, продовжує антинародні практики режиму Януковича, коли з політичними опонентами розправлялися шляхом відкриття кримінальних та адміністративних справ.

Крім того, на осіб, які мають власну думку, провадять активну громадську діяльність і обстоюють власну політичну позицію, постійно вчиняються напади:

  • 03.2014 р. вчинено підпал автомобіля першого заступника міського голови м. Суми Войтенка В.В.;
  • 03.2015 р. вчинено підпал автомобіля адвоката Клименка Ю.М.;
  • 07.2015 р. стався вибух, яким було вщент зруйновано приміщення приймальні народного депутата України Шкрум Альони та офіс Сумської обласної парторганізації ВО «Батьківщина»; влітку 2016 року відбувся підпал цього ж партійного офісу;
  • 05.2017 р. жорстоко побили депутата Сумської міської ради Калініченка В.А.

Жодного вироку суду щодо цих злочинів до цього часу немає.

Вважаємо, що зазначені факти мають не лише місцеве, а й державне значення, оскільки є злочинними, організованими і становлять загрозу суспільному спокою та стабільності в прикордонній Сумщині.

Сумська ВО «Батьківщина» звертає увагу керівництва країни, Генерального прокурора України, Голови СБУ, Міністра внутрішніх справ України на політичну ситуацію в Сумській області. Вимагає припинити тиск на опозиційних політиків, відродити судову систему в країні,  дотримуватися демократичних засад у політичній боротьбі.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Борис Тарасюк: Будапештський меморандум – єдиний документ, у якому містяться політичні зобов’язання щодо гарантій безпеки України

Борис Тарасюк: Будапештський меморандум – єдиний документ, у якому містяться політичні зобов’язання щодо гарантій безпеки України

Владислав Бухарєв: Потрібні зміни, які зможе відчути кожен

Владислав Бухарєв: Потрібні зміни, які зможе відчути кожен

Це свято дарує нам чудові весняні квіти, перші теплі дні, відчуття щастя, – Юлія Тимошенко у вітальному листі з нагоди 8 березня

Це свято дарує нам чудові весняні квіти, перші теплі дні, відчуття щастя, – Юлія Тимошенко у вітальному листі з нагоди 8 березня

Календар новин
Березень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31