Сумщину відвідав народний депутат Вадим Івченко

Народний депутат України, представник ВО «Батьківщина» Вадима  Івченко зустрівся зі студентами Національного аграрного університету та колективом Степанівського елеватору під час візиту на Сумщину.

На запрошення студентів агарного університету Вадим Івченко прочитав лекцію для слухачів факультетів сільськогосподарського спрямування.

«Зустріч пройшла «на одному подиху». Надзвичайно корисне спілкування як для мене, так, сподіваюся, і для студентів. Обговорили дуже багато нагальних питань та державних і галузевих проблем», – зазначає батьківщинівець.

Найбільше студенти цікавилися майбутніми перспективами для молодого спеціаліста після закінчення вищого навчального закладу.

Народний депутат детально розповів про стратегію розвитку аграрної галузі та підтримки молоді у рамках Нового курсу Юлії Тимошенко.

«Для того, щоб у країні з’являлись заможні сільські сім’ї, підвищувався попит на продукцію суміжних галузей, сплачувались податки, а громадяни отримували пенсійне забезпечення та соціальний захист, маємо зробити лише 10 кроків», – акцентував Вадим Івченко.

Найголовніші з них:  запровадити прості податкові правила й умови для здійснення трудової діяльності у сільському господарстві та посилити роль дорадництва та кооперації для розширення можливостей малих та середніх виробників у доступі до нових ринків збуту.

«І далі вже можна реалізувати усі супутні державні програми   «Доступне житло», «Селянський банк» тощо», – сказав він.

Під час зустрічі з колективом найбільшого в Україні елеватору народний обранець подякував колективу за спільну справу заради збереження в країні агарної галузі, яка щодня втрачає можливість розвитку та поділився власними ініціативами, які напрацювала команда ВО «Батьківщина» для покращення ситуації і виведення аграрної галузі на новий стабільний рівень розвитку.

«Ми знаємо всі проблеми виробництва в аграрному секторі. Ми чітко розуміємо, як тяжко ви працюєте на землі. Нами сформовані перші кроки, які терміново треба зробити заради порятунку галузі. Але нажаль влада їх не чує. Треба почекати. Почекати до весни, коли відбудуться президентські вибори», – зауважив Вадим Івченко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Вихованці Білопільського дошкільного навчального закладу отримали нові меблі від ВО «Батьківщина»

Вихованці Білопільського дошкільного навчального закладу отримали нові меблі від ВО «Батьківщина»

На Сумщині “Батьківщина молода” вітала сумчан щедрівками

На Сумщині “Батьківщина молода” вітала сумчан щедрівками

Сумська “Батьківщина” вітає містян з новорічними святами

Сумська “Батьківщина” вітає містян з новорічними святами

Календар новин
Січень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31