Сумська «Батьківщина» долучились до збору коштів на придбання ліфта у НВК №16

За сприяння ВО «Батьківщина» в обласному центрі Сумщини стартував благодійний проект зі збору коштів на придбання та встановлення ліфта у міському закладі інклюзивної освіти НВК №16.

У НВК навчаються 260 дітей, серед яких  23 з особливими потребами, і 9 з них – з вадами опорно-рухового апарату.

Умови перебування дітей у закладі знаходяться на досить високому рівні, – класи обладнані усім необхідним, про школярів дбає професійний педагогічний колектив. Втім є проблема – відсутній ліфт. Заклад триповерховий, підйомника, який би забезпечив безперешкодний доступ до класів,  – немає.

Дітям з вадами руху кожного дня доводиться збиратися з силами і долати перепони у вигляді сходів. Це займає не тільки їхній час і енергію, а й тисне морально. Саме тому, розуміючи проблему, Сумська ВО «Батьківщина» не могла залишитися осторонь. Спільно з представниками ГО «Добро єднає» партійці стали ініціаторами збору коштів на придбання і встановлення ліфта.

Зокрема, 5 липня, керівнику ГО «Добро єднає» Олені Бенькалович, член бюро обласної парторганізації, перший заступник міського голови Володимир Войтенко передав чек на суму 10 тис. грн.

Спільними зусиллями жителів обласного центру вже зібрано 425 250 грн. Загальна вартість підйомника 2 млн 143 тис грн. Збір коштів триває надалі.

Володимир Войтенко закликав усі партійні організації та підприємства долучитися до цієї благородної  справи: «У нас спільна мета – бачити щасливим майбутнє покоління сумчан. Будівництво підйомника – справа дороговартісна, скільки б  не було ініціативи з боку влади, без сторонньої допомоги, її не можливо втілити в реальність. Тож, якщо ми зберемося разом і підтримаємо цю ідею, то вже скоро зможемо завітати до школи і побачити результат спільної роботи».

Він також звернувся до колективу та дирекції школи зі словами вдячності за щире серце, сповнене добра та любові, і за те, що вони виховують дітей в атмосфері повної рівноправності та поваги один до одного.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

На Сумщині стартував футбольний турнір «Кубок патріотів»

На Сумщині стартував футбольний турнір «Кубок патріотів»

Владислав Бухарєв вимагає розслідувати діяльність ландшафтного парку «Сеймський»

Владислав Бухарєв вимагає розслідувати діяльність ландшафтного парку «Сеймський»

Охтирчани вимагають скасувати підвищення ціни на газ для населення

Охтирчани вимагають скасувати підвищення ціни на газ для населення

Календар новин
Листопад 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30