Сумська “Батьківщина Молода” провела регіональне таборування Sumka Camp

Сумщина – область розумних та креативних людей! У цьому можна було переконатися під час регіонального таборування «Батьківщини Молодої», яке мало назву Sumka Camp.

Учасниками таборування стали близько 40 людей. «Я вперше беру участь у таборуванні. По-перше, для мене це своєрідний досвід у побудові комунікацій між учасниками, вмінні домовитися між собою. По-друге, надзвичайно насичені три дні і навчання, і відпочинку», – зазначила учасниця табору, представниця Краснопільської молодіжки Карина Бондарєва.

За три дні таборування учасники мали змогу послухати лекції від голови ВМГО «Батьківщина Молода» Сергія Митрофанського, депутатів Сумської міської ради Оксани Кубрак та Віталія Бурбики, секретаря Сумської міської ради Андрія Баранова та взяти участь у цікавій суспільно-політичній грі.

Також програма була насичена спортивними турнірами з волейболу та бамперболу, де учасники могли не тільки відпочити, а й заробити «бмчики»- валюту, яка діяла в таборі. За «бмчики» можна було придбати солодощі, місця для передвиборчої агітації та витратити їх передвиборчу кампанію.

Організатори табору зазначили, що таке таборування планують зробити традиційним. А вже зараз готуються до всеукраїнського таборування у Каневі.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

На Сумщині партійці відзначили День волонтера

На Сумщині партійці відзначили День волонтера

Сумщина проти продажу української землі! Анонс заходу.

Сумщина проти продажу української землі! Анонс заходу.

Владислав Бухарєв відвідав Сумщину

Владислав Бухарєв відвідав Сумщину

Календар новин
Грудень 2017
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31