Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Представники ВО «Батьківщина» на Сумщині у Всесвітній день донора долучились до акції зі здачі крові.

Партійні активісти Сумщини постійно підтримують донорський рух та намагаються рятувати життя сумчан. У Всесвітній День донора долучилися до благодійного флешмобу з нагоди свята.

Очолили сумську делегацію голова Сумського обласного партосередку ВО «Батьківщина», Сумський міський голова Олександр Лисенко та член бюро обласної парторганізації, перший заступник міського голови Володимир Войтенко.

«Наші партійці завжди активно підтримують будь-яку добру справу та ініціативу. І саме у цей день ми долучилися до Всесвітнього руху. Сподіваємося, що це допоможе врятувати життя людей, які потребують нашої підтримки та допомоги. Кожен донор це дійсно робить від щирого серця», – акцентував Олександр Лисенко та побажав усім українцям миру та щоб кров проливалися лише у таких спеціалізованих закладах, як центри крові і задля доброї справи.

Олександр Лисенко вручив Почесному донору Україні Валентині Сіпко-Покуленко, члену партії ВО «Батьківщина» – Почесну грамоту міського голови.

Батьківщинівець Володимир Войтенко у черговий раз особисто здав кров та власним прикладом закликав сумчан долучатися до таких ініціатив, разом із тим робити побільше добрих справ на користь людям і місту.

«Завжди разом із однопартійцями приймаю участь у благодійних акціях. Впевнений, що такою потужною командою ми допоможемо врятувати не одне життя», – сказав Володимир Войтенко.

До участі у акції долучилося більше 30 партійців із обласного центру та районів Сумської області.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30