Сумські «батьківщинівці» подарували дітям-сиротам двоярусне ліжко

Партійці сумського осередку ВО «Батьківщина» постійно цікавляться нагальними проблемами дитячих будинків, в тому числі і школи-інтернату ім. С. П. Супруна.

«Дітям, позбавленим батьківського піклування та турботи потрібно створювати максимально зручні умови, – наголошує член бюро обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Володимир Войтенко. Спільно з керівником фракції ВО «Батьківщина» в міській раді Оксаною Кубрак та партійцями було придбано і доставлено до закладу двоярусне ліжко в кімнату найменших дівчаток.

«Ми постійно підтримуємо звˈязок з керівництвом дитбудинку, цікавимося, чим можна допомогти. Під час нашого останнього візиту, 1 червня, ми дізналися про цю потребу. Підтримка дітей, педагогів і освітніх закладів була і залишається нашим пріоритетом», – говорить Володимир Войтенко.

Зараз малеча відпочиває в санаторіях та за кордоном, тому партійці підібрали саме такий час, щоб підготувати кімнату до їхнього приїзду.

«Партійна організація ВО «Батьківщина» дуже часто організовує різноманітні заходи для діток. Ми уже неодноразово були в цьому дитячому будинку. До цього разом з молодіжною організацією проводили благодійний аукціон «Подарунок під подушку», а всі кошти, отримані в ході аукціону – використовували для придбання того, що необхідно діткам. Впевнена, що дівчаткам сподобається наш невеличкий подарунок. Загалом, ми постійно цікавимося проблемами дітей та намагаємося завжди допомогти», – зазначила Оксана Кубрак.

Сумський дитячий будинок ім. С. П. Супруна розрахований на 50 вихованців. Наразі тут живуть 35 дітлахів, віком від 4 років, родину їм заміняє персонал.

«Якщо у дітей немає дому ми зобов’язані створити атсмосферу максимально наближену до рідної домівки, – говорить заступник директора дитячого будинку Віктор Вертель. – Ми дуже стараємося. Діти називають виховательок мамами, а це про щось таки говорить. До нас приходить багато добрих людей, які допомагають і в облаштуванні закладу, і речами, за що ми їм дуже вдячні».

За його словами, ліжко – доречний подарунок, адже воно дозволить звільнити простір для інших необхідних меблів. До цього дівчаткам доводилося переодягатися в сусідній кімнаті.

Важливо, щоб діти розуміли, що не залишаються із світом один на один. Адже допомога дітям-сиротам – це не лише акт доброї волі, а й святий обов’язок кожного, – переконані партійці.

У ході візиту «батьківщинівці» поцікавилися й іншими проблемними питаннями дитбудинку, які необхідно вирішити.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Батьківщинівці допомогають у підготовці до Великодніх свят

Батьківщинівці допомогають у підготовці до Великодніх свят

До 50-ти річчя садочка «Малятко» батьківщинівці висадили фруктовий сад

До 50-ти річчя садочка «Малятко» батьківщинівці висадили фруктовий сад

Юлія Тимошенко: Вибір у нас лише один – тільки вперед!

Юлія Тимошенко: Вибір у нас лише один – тільки вперед!

Календар новин
Квітень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30