У Сумах батьківщинівці провели толоку

Із ініціативи керівника окружної партійної організації в м. Суми Володимира Войтенка у парку відпочинку ім. І. М. Кожедуба прибрали від сміття озеро та прибережну територію

Долучились до осінньої толоки представники міської партійної організації ВО «Батьківщина». Володимир Войтенко зазначає, що чистота зон громадського відпочинку –відповідальність кожного.

«Ми повинні підтримувати чистоту в місті. Тут ростуть наші діти. Вони дивляться на нас і беруть приклад. Наш партійний актив постійно ініціює прибирання громадських зон відпочинку. Як би там не було, але це гарна справа до якої повинні долучатися усі. У наших силах зробити місця відпочинку красивішими й комфортнішими», – зауважив Володимир Войтенко, який також взяв участь у прибирання прибережної території озера.

Незважаючи на те, що толока відбулась у робочий день, в обідній час до прибирання долучилися волонтери та активісти. Також зі сміттєвими пакетами та рукавичками прийшли матері з дітьми й громадяни похилого віку. Загалом більше двох десятків небайдужих містян зібралися, аби зробити улюблене місце відпочинку чистішим та охайнішим.

Допомогли у зборі сміття трьом комунальним підприємствам – КП «Сумська обласна рятувально-водолазна служба», КП  «Зеленбуд» та КП «Паркінг».

Робота тривали протягом кількох годин – позгрібали сухе гілля, листя, сміття, залишене безвідповідальними компаніями бите скло. Тож відтепер сумчанам буде вдвічі приємніше тут прогулюватися і милуватися чарівними осінніми пейзажами.

За словами керівника окружної партійної організації Володимира Войтенка, – чистота зон громадського відпочинку – спільна відповідальність кожного. Партійці ВО «Батьківщина» дякують  за участь у прибиранні активістам та закликають і надалі долучатися до подібних заходів.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30