У Сумах відбулося засідання «Клубу мерів»

Друге засідання «Клубу мерів» відбулося 7 жовтня у Сумах. До обласного центру приїхали керівники Черкас, Ковеля, Хоролу, Рені, Голої Пристані, Тульчина та інших міст.

У минулому році за ініціативи Юлії Тимошенко створено Всеукраїнський «Клуб мерів», який об’єднав 33 очільника міст та 66 секретарів рад, обраних від  ВО «Батьківщина». Очолює організацію Сумський міський голова, очільник обласного партійного осередку Олександр Лисенко.

Присутні обговорили реалізацію соціальної спрямованості всеукраїнського об’єднання, поспілкувалися про проблеми, які турбують жителів міст та ділилися досвідом. До участі у засіданні Клубу долучилися Олена Шустік, керівник Центру політичної освіти та Олег Дмитрієв, радник Голови партії ВО «Батьківщина».

За статистичними даними, останні роки довіра до мерів в рази перевищує довіру до всієї державної влади, яка має низький професійний рівень. А діяльність міських голів оцінюються виключно тими людьми, які за них віддають свої голоси, а отже – довіряють. Крім того, мери – «батьківщинівці» вже мають чимало здобутків у роботі на користь своїх міст, тож вони можуть поділитися своїми знаннями та досвідом.

Члени «Клубу мерів» вважають, що лише об’єднання на партійній основі, спільне вирішення важливих питань надасть можливість змінити ситуацію в державі. Водночас, як зазначає очільник Клубу Олександр Лисенко, політична складова тут на другому плані, найголовніше – добробут громадян.

«У нашої політичної сили є силі 3 основні статутні засади – суверенітет, соціальна справедливість і народовладдя. Впевнений, що ці принципи повинні стояти поруч із питаннями життєдіяльності міст», – наголосив він.

Завдяки дискусійним панелям учасники Клубу обговорили питання розвитку міської інфраструктури, соціальної політики та формування міських бюджетів.

До речі, на сьогодні ВО «Батьківщина» – єдина партія, яка створила «Клуб мерів». Подібні об’єднання дуже важливі, бо користі від такої формації, говорять очільники українських міст, чимало. Це – обмін досвідом, підтримка у вирішенні складних питань і напрацювання спільної стратегії. Головне, аби громадянам жилося у комфорті.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Владислав Бухарєв опікується дітьми з особливими освітніми потребами Лебединщини

Владислав Бухарєв опікується дітьми з особливими освітніми потребами Лебединщини

Сумські «батьківщинівці» вшанували памˈять героїв-підпільників та партизан

Сумські «батьківщинівці» вшанували памˈять героїв-підпільників та партизан

На Охтирщині батьківщинівці влаштували олімпійське свято

На Охтирщині батьківщинівці влаштували олімпійське свято

Календар новин
Вересень2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
13
14
15
16
17
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30