Віра Мотречко: Депутати мають відстоювати інтереси кожного громадянина

Пріоритетами своєї депутатської діяльності депутат обласної ради, представник ВО «Батьківщина» Віра Мотречко незмінно вважає розвиток освіти, культури, фізичної культури та спорту. Обласна обраниця завжди спрямовувала свої зусилля на покращення функціонування саме цих галузей, тому вважає обов’язком повідомити громаду про результати депутатської діяльності за 2018 рік.

Віра Мотречко наголошує, що найголовнішим завданням для неї стало збереження від тотальної вирубки зеленої зони урочища Баранівка.

 «Як тільки виникла загроза знищення лісу, до мене, як депутата обласної ради звернулись місцеві жителі і спільно ми відстояли легені рекреаційної зони дитячих оздоровчих таборів нашого міста», – зазначає депутат.

Також минулого року Віра Мотречко докладала максимум зусиль задля вирішення проблемних питань та збільшення фінансування вищезазначених галузей. Мова йде про сотні мільйонів, які депутату, за активної підтримки однопартійців та обласного депутатського корпусу вдалося спрямувати на розвиток закладів освіти, спорту та фізичної культури. Це і впровадження в Сумах Нової української школи, закупівля сучасного обладнання для шкіл, придбання спортивного інвентарю, утримання ДЮСШ, проведення культурно-освітніх заходів, ремонт та реконструкція приміщень.

«Я повністю підтримую ініціативи лідера партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко щодо європейських стандартів у галузі освіти. Це означає, що кожна дитина, у якій би родині вона не народилася, повинна мати рівні можливості піти в найкращі заклади освіти та отримати якісні знання, – наголошує обласний депутат. – Наше завдання – створити дітям усі необхідні умови, забезпечити їх сучасною матеріальною базою, дати нашим дітям можливість розвиватися, прагнути до знань, до «великого світу», допомогти зайняти свою нішу в суспільстві».

Протягом минулого року Віра Мотречко активно сприяла у вирішенні надзвичайно важливого для сумчан питання – створення умов для належного обслуговування та лікування пацієнтів, надання первинної та спеціалізованої допомоги, розширення приміщень медичних закладів за рахунок колишньої Залізничної лікарні, де наразі спільними зусиллями влади усіх рівнів розпочато ремонт.

Депутатські кошти Віра Володимирівна також направила на вирішення першочергових потреб жителів міста і області. Це в першу чергу, надання матеріальної допомоги на лікування та на поліпшення соціально-побутових умов сумчан.

Завдяки обласній обраниці для Сумського медичного коледжу було придбано  комп’ютерне обладнання та розпочато ремонт приміщень для забезпечення належної підготовки студентів СДПУ ім. А. С. Макаренка.

Також за депутатські кошти вдалось придбати та встановити декоративну скульптуру в Глухові, присвячену Герою України, народній артистці Аді Роговцевій. 

«Мої депутатські звернення та запити були направленні на забезпечення суттєвого збільшення фінансування витрат на цілий ряд програм міського бюджету. Всього керівникам області та міста було спрямовано 98 звернень та запитів», – повідомила Віра Мотречко. Підтримуючи девіз «Батьківщина» за людей, люди – за «Батьківщину» вона постійно допомагає громаді Сумщини. 

Підсумовуючи результати роботи Віра Мотречко наголошує, – продовжуватиме і далі відстоювати інтереси людей та допомагати їм у вирішенні наболілих питань.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Юлія Тимошенко:  8 і 9 травня – особливі для України дні…

Юлія Тимошенко: 8 і 9 травня – особливі для України дні…

Календар новин
Травень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
3
4
5
6
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31