Владислав Бухарєв допомагає сумським військовим

Народний депутат України, представник ВО «Батьківщина» Владислав Бухарєв звернувся до керівництва країни із пропозицією про виділення коштів під будівництво житла для учасників АТО Сумщини з держбюджету у 2018 році.

До народного депутата Владислава Бухарєва звернулися військового службовці Сумщини та Фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості області, який має відповідні повноваження з проханням сприяти у фінансуванні з державного бюджету пільгове кредитування індивідуального будівництва  у сільській місцевості.

«Сільські жителі завжди були самою незахищеною частиною країни. Більшість урядових програм були розраховані на місто. Влада немов відвернулася від найпрацьовитіших українців, завдяки яким у живе країна», – йдеться у зверненні.

Владислав Бухарєв оголосив депутатський запит до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Комітету ВРУ з питань бюджету Андрія Павелка з проханням передбачити у Держбюджеті на 2018 рік кошти у сумі 530 млн. грн. для фінансування програми «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» в Сумській області.

Як заявляє народний депутат, в нинішніх умовах ця програма, по суті, є єдиною можливістю покращити житлові умови для сільських жителів, а також сімей військовослужбовців і вимушених внутрішньо-переміщених осіб із зони антитерористичної операції, які виявили бажання жити та працювати на селі.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

На Сумщині стартував футбольний турнір «Кубок патріотів»

На Сумщині стартував футбольний турнір «Кубок патріотів»

Владислав Бухарєв вимагає розслідувати діяльність ландшафтного парку «Сеймський»

Владислав Бухарєв вимагає розслідувати діяльність ландшафтного парку «Сеймський»

Охтирчани вимагають скасувати підвищення ціни на газ для населення

Охтирчани вимагають скасувати підвищення ціни на газ для населення

Календар новин
Листопад 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30