Владислав Бухарєв допомагає сумським військовим

Народний депутат України, представник ВО «Батьківщина» Владислав Бухарєв звернувся до керівництва країни із пропозицією про виділення коштів під будівництво житла для учасників АТО Сумщини з держбюджету у 2018 році.

До народного депутата Владислава Бухарєва звернулися військового службовці Сумщини та Фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості області, який має відповідні повноваження з проханням сприяти у фінансуванні з державного бюджету пільгове кредитування індивідуального будівництва  у сільській місцевості.

«Сільські жителі завжди були самою незахищеною частиною країни. Більшість урядових програм були розраховані на місто. Влада немов відвернулася від найпрацьовитіших українців, завдяки яким у живе країна», – йдеться у зверненні.

Владислав Бухарєв оголосив депутатський запит до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Комітету ВРУ з питань бюджету Андрія Павелка з проханням передбачити у Держбюджеті на 2018 рік кошти у сумі 530 млн. грн. для фінансування програми «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» в Сумській області.

Як заявляє народний депутат, в нинішніх умовах ця програма, по суті, є єдиною можливістю покращити житлові умови для сільських жителів, а також сімей військовослужбовців і вимушених внутрішньо-переміщених осіб із зони антитерористичної операції, які виявили бажання жити та працювати на селі.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

За сприяння ВО «Батьківщина» у Сумах відбулись спортивні змагання

За сприяння ВО «Батьківщина» у Сумах відбулись спортивні змагання

На Сумщині відбулось таборування «Батьківщини молодої» – «SumkaCamp»

На Сумщині відбулось таборування «Батьківщини молодої» – «SumkaCamp»

За сприяння ВО «Батьківщина» у Сумах відбулись «Арт-канікули»

За сприяння ВО «Батьківщина» у Сумах відбулись «Арт-канікули»

Календар новин
Серпень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31