Владислав Бухарєв допоміг «обігріти» коледж на Охтирщині

За сприяння народного депутата України, представника ВО «Батьківщина» Владислава Бухарєва відшкодовано з державного бюджету 100 тис. грн. для часткового погашення заборгованості перед теплопостачальною установою за комунальні послуги Охтирським аграрним коледжем та всі навчальні корпуси, гуртожиток, інші об’єкти закладу не втратили отримання тепла у зимовий період.

На початку навчального ріку заклад опинився у скрутному фінансовому становищі – не вистачало державного фінансування на оплату комунальних послуг і, як наслідок, перед теплопостачальною установою виникла заборгованість у 430 тисяч гривень. Директор установи звернувся до народного депутата України Владислава Бухарєва за допомогою.

«Це було наше перше звернення до свого народного депутата. Раніше такої гострої необхідності не було. А тут справжня катастрофа. В листі до Владислава Бухарєва пояснили всю серйозність ситуації і нагальність термінового втручання на самому високому рівні», – розповів директор коледжу Володимир Домашенко.

Народний депутат звернувся до Кабміну з питанням додаткового фінансування Охтирського коледжу Сумського національного аграрного університету. В уряді на запит народного депутата відреагували оперативно – відшкодували 100 тис. грн. для часткового погашення заборгованості перед теплопостачальною установою за комунальні послуги Охтирським коледжем.

У міністер­стві освіти та науки України запевнили, що дане питання і надалі перебуває на контролі. А у випадку прийняття змін до цьогорічного державного бюджету у частині збіль­шення видатків для вишів I-II рівнів акредитації, що входять до структур вишів III-IV рівнів, то це питання буде розглянуте повторно. І додаткове фінансування буде ще збільшене.

Фінансова допомога в рахунок погашення частини комунального боргу коледжу вже надійшла.

Понад 450 студентів і колектив викладачів отримали можливість вчитися і працювати в теплі, готувати важливі для економіки країни кадри. У закладі навчають агроінженерів, спеціалістів з будівництва,  фахівців з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30