Владислав Бухарєв опікується дітьми з особливими освітніми потребами Лебединщини

Міськрайонний “Інклюзивно-ресурсний центр» в місті Лебедин, що на Сумщині, що опікується дітьми з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років потребує оснащення матеріально- технічної бази закладу.

Із відповідним депутатським зверненням з трибуни Верховної Ради України звернувся народний обранець- батьківщинівець Владислав Бухарєв.

Депутат переконаний, що забезпечення потреб дитини, створення умов для її повноцінного розвитку – один з найважливіших пріоритетів політики кожної держави і моральний обов’язок кожного громадянина.

«Дітям слід створити оптимальні умови для надання психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових послуг. Кваліфікована допомога фахівців центру і, що найважливіше, чуйне ставлення оточуючих, дасть можливість усім забезпечити рівний доступ до якісної освіти», – наголосив народний депутат Владислав Бухарєв.

Також мешканці міста Лебедин потребують коштів для забезпечення пільговим інсуліном лебединців, хворих на цукровий діабет.

«Очільники міста замість вирішення питання по суті обмежується лише відписками хворим та пропонують звернутися на Урядову «гарячу лінію» або «гарячу лінію» Міністерства охорони здоров’я України.
Наразі потрібно ще близько 250 тис. грн. для забезпечення жителів міста Лебедин вказаними ліками за пільговими рецептами», – зазначив Владислав Бухарєв на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Народний обранець закликав усіх уповноважених осіб органів державної влади та місцевого самоврядування долучитися до якнайшвидшого вирішення надзвичайно соціально-значущих питань Сумщини.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

У нас є шанс рости до успіху –  не змарнувати б, – Владислав Бухарєв

У нас є шанс рости до успіху – не змарнувати б, – Владислав Бухарєв

На Сумщині батьківщинівців влаштували футбольні змагання для ветеранів

На Сумщині батьківщинівців влаштували футбольні змагання для ветеранів

Владислав Бухарєв вимагає конструктивної співпраці місцевої влади та народних депутатів

Владислав Бухарєв вимагає конструктивної співпраці місцевої влади та народних депутатів

Календар новин
Жовтень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
3
4
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31