Владислав Бухарєв опікується дітьми з особливими освітніми потребами Лебединщини

Міськрайонний “Інклюзивно-ресурсний центр» в місті Лебедин, що на Сумщині, що опікується дітьми з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років потребує оснащення матеріально- технічної бази закладу.

Із відповідним депутатським зверненням з трибуни Верховної Ради України звернувся народний обранець- батьківщинівець Владислав Бухарєв.

Депутат переконаний, що забезпечення потреб дитини, створення умов для її повноцінного розвитку – один з найважливіших пріоритетів політики кожної держави і моральний обов’язок кожного громадянина.

«Дітям слід створити оптимальні умови для надання психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових послуг. Кваліфікована допомога фахівців центру і, що найважливіше, чуйне ставлення оточуючих, дасть можливість усім забезпечити рівний доступ до якісної освіти», – наголосив народний депутат Владислав Бухарєв.

Також мешканці міста Лебедин потребують коштів для забезпечення пільговим інсуліном лебединців, хворих на цукровий діабет.

«Очільники міста замість вирішення питання по суті обмежується лише відписками хворим та пропонують звернутися на Урядову «гарячу лінію» або «гарячу лінію» Міністерства охорони здоров’я України.
Наразі потрібно ще близько 250 тис. грн. для забезпечення жителів міста Лебедин вказаними ліками за пільговими рецептами», – зазначив Владислав Бухарєв на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Народний обранець закликав усіх уповноважених осіб органів державної влади та місцевого самоврядування долучитися до якнайшвидшого вирішення надзвичайно соціально-значущих питань Сумщини.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Юлія Тимошенко:  8 і 9 травня – особливі для України дні…

Юлія Тимошенко: 8 і 9 травня – особливі для України дні…

Календар новин
Травень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
3
4
5
6
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31