Владислав Бухарєв подарував дітям книги

У День Святого Миколая  діти Тростянецького та Лебединського районів, що на Сумщині подарували книги від народного депутата України, представника ВО «Батьківщина» Владислава Бухарєва. 

Передати шкільним книгарням літературу приїхали президент громадської організації “Фонд сприяння розвитку інноваційних технологій” Віктор Смірнов, помічник народного депутата Владислава Бухарєва  Ірина Смір­­нова – директор видавництв “Сім кольорів” та “Ін­ститут сучасного підручника” та  помічник народного депутата Сергій Кірічко.

«Ми привезли літературу для різної аудиторії, переважно орієнтованої на школу. Є книги сучасних українських та іноземних письменників, які із задоволенням прочитають і дорослі, як наприклад, “Овод” письменника Войнича чи “Спартак” Рафаелло Джованьйолі», – зазначає – Ірина Смір­нова.

Вона провела такий собі бібліографічний екскурс, обережно, по-материнськи, беручи до рук одну книгу за іншою. Ось роман “Сагайдачний” Андрія Чайковського, ось Кобзар Тараса Шевченка з біографічними даними. Є українські народні казки, сучасні оповідання. Для розширення світогляду – різні довідники, сло­вники.

«В нашій бібліотеці діти і до цього могли цікаво та насичено провести свій вільний час. Тепер їх стане в книгозбірні ще більше», – задоволена директор школи на Тростянеччині.

Для бібліотеки школи №5 міста Лебедина передали пів тисячі нових книжок. Директор школи Тетяна Нездоймишапка подякувала за щедрий подарунок і відзначила, що книги якісні, сучасні і будуть корисними для учнів та вчителів школи. Тим більше, що це не перший подарунок школі від їхнього земляка і колишнього учня цієї школи. Не так давно від нього були вручені книги для початкової ланки.

Народний депутат України Владислав Бухарєв не вперше передає книги для навчальних та культурних закладів свого виборчого округу. Вважає, що книги вчать добру, любити своє рідне – Україну, мову, край та вірити у краще майбутнє. Тому через друзів з вищеназваних видавництв періодично дарує бібліотекам, садочкам та школам нові книги. На його виборчому окрузі це цінують.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Вихованці Білопільського дошкільного навчального закладу отримали нові меблі від ВО «Батьківщина»

Вихованці Білопільського дошкільного навчального закладу отримали нові меблі від ВО «Батьківщина»

На Сумщині “Батьківщина молода” вітала сумчан щедрівками

На Сумщині “Батьківщина молода” вітала сумчан щедрівками

Сумська “Батьківщина” вітає містян з новорічними святами

Сумська “Батьківщина” вітає містян з новорічними святами

Календар новин
Січень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31