Владислав Бухарєв привітав школярів Сумщини з початком навчального року

Народний депутат України, член фракції ВО “Батьківщина” ВладиславБухарєв напередодні Дня знань зробив книжкові подарунки для читачів центральних бібліотек і найбільших шкіл Тростянецького, Охтирського і Лебединського районів.
“Книга була, є і завжди буде найкращим подарунком. Бо за кожною її обкладинкою живе цілий світ, кожна сторінка – це нові знайомства, зустрічі, переживання”, – зазначив Владислав Бухарєв.
У Тростянецькому районі подарунки отримав найбільший освітній заклад району – ЗОШ №5. 70 школярів, які цього року вперше йдуть до школи отримали посібник “Планета міркувань”.
Майже 100 посібників отримала Тростянецька районна бібліотека.
Також кількість посібників з розвитку мислення дітей молодшого шкільного віку отримали у Охтирському та Лебедининському районах області.
Книгу видали за сприяння народного депутата України Владислава Бухарєва.
Урочисто передати їх вчителям молодших класів і дітям на Сумщину приїхали Ірина Смірнова – директор столичного видавництва “Інститут сучасного підручника”, де книга була підготовлена і відредагована, та директор Фонду сприяння розвитку інноваційних технологій Віктор Смірнов, який теж доклав зусиль у цей проект.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

На Сумщині партійці відзначили День волонтера

На Сумщині партійці відзначили День волонтера

Сумщина проти продажу української землі! Анонс заходу.

Сумщина проти продажу української землі! Анонс заходу.

Владислав Бухарєв відвідав Сумщину

Владислав Бухарєв відвідав Сумщину

Календар новин
Грудень 2017
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31