Владислав Бухарєв: три дні з народом

Наприкінці вересня у Охтирці, Тростянці і Лебедині вчергове проводив особисті прийоми громадян народний депутат від ВО “Батьківщина” Владислав Бухарєв. Не менше півтора-два десятки людей приходило до парламентаря в кожному з цих міст. Одні з проблемами, інші – з проханнями, треті – з власними пропозиціями. І не було такої людини, яку б депутат не прийняв і не вислухав.

«Скільки у нас не було народних депутатів, а не пам’ятаю, щоб хтось з такою регулярністю, як Владислав Бухарєв, приїздив в наше місто і проводив прийоми громадян, – говорить вдячна мешканка Станової  Надія Андріївна Козер. І тут же дивується – а чому поруч з депутатом немає місцевих керівників?

І справді – чому? Приїжджав депутат офіційно, завчасно розмістивши в двох обласних та місцевих газетах Охтирки, Тростянця і Лебедина оголошення з точним вказанням часу і місця проведення прийомів. Крім того, пункт 8 статті 17 Закону України «Про статус народного депутата України» чітко вказує: «Керівник органу державної влади чи органу місцевого самоврядування зобов’язаний бути присутнім на прийомі народного депутата особисто або уповноважити на це замість себе іншу посадову особу за погодженням з народним депутатом».

24 і 25 вересня нам довелося побувати на прийомах народного депутата Владислава Бухарєва у Охтирці і Тростянці. Яким же було здивування, коли ні в першому, ні в другому випадках на прийомі ми не побачили жодного!!! керівника чи уповноваженої ними особи з місцевої влади. Повальне ігнорування.

Це що – закон для місцевих очільників влади не писаний? Петро Порошенко – Президент України – каже: «Закон один для всіх». Виходить для всіх, але не для міського голови Тростянця Бови, не для голови Тростянецької райради Коржа, не для голови Тростянецької РДА Сипка… У повному складі очільники Тростянеччини проігнорували приїзд народного депутата. Такі собі «князьки», які забули, що їх обирали виборці чи призначав президент, щоб вони піклувалися про людей, а не про себе.

В Охтирці ми спостерігали теж саме – щоправда поправку можна зробити по відношенню до мера І.Алєксєєва – посадовець перебуває у відпустці. Але ж є секретар ради, два заступники, керуючий справами нарешті. Є тут і голови РДА та районної ради…

В цій ситуації можна говорити про необхідність реагування з боку прокуратури на ігнорування посадовцями, державними службовцями законодавства України. Очевидно, що й губернатору М.Клочку, як представнику Президента в області, варто хоча б своїм підлеглим – головам РДА – дати вказівки щодо необхідності виконання вимог закону – з обов’язкової їхньої присутності на особистих прийомах народного депутата України у вказаних районах.

Дивлячись на таку колективну зневагу до приїзду народного депутата, закрадаються і такі сумніви: а може це не випадковість? Може, свідомо не прийшли керівники міст і районів, отримавши негласні вказівки «згори» не ходити на прийоми до опозиційного депутата? Аби не демонструвати нехай і формальну, але ж співпрацю з депутатом від «Батьківщини» – партії і фракції Ю.Тимошенко – можна сказати, першого конкурента Порошенка на майбутніх президентських виборах.

Втім, все це тільки припущення. А для діла присутності керівників виконавчої гілки влади і місцевого самоврядування на тих прийомах бракувало – бо люди до народного депутата приходили з тими проблемами, переважна більшість яких перебувала у компетенції вирішення саме місцевої влади.

Так, в Охтирці одна жіночка скаржилась, що не може подолати бюрократичні перепони в кабінетах міськради у приватизації свого житла, іншій відвідувачці несправедливо відмовили у призначені пільг – це вже робота соціальної служби РДА. А ще просили охтирчани посприяти в обладнанні деяких будинків загальнобудинковими лічильниками води, встановити контроль за пересуванням вантажівок містом, провести ремонт   об’їзної автодороги і таке інше.

По Тростянцю та ж картина – у зверненнях переважають місцеві проблеми – поліпшення медичного обслуговування, закриття в більшості сіл ФАПів після передачі районної лікарні міській раді, погана якість місцевих доріг, зависокі комунальні тарифи, проблеми із зв’язком в селах…

Були й проблеми, які на контроль взяв народний депутат – як то відновлення групи водіїв і трактористів в Тростянецькій філії профтехцентру.  Предметно поговорив народний депутат про перспективи ремонту доріг національного значення. Цю тему перед Владиславом Бухарєвим порушив сільський голова Станової Ю.Дудник. Так, стан дороги з Тростянця в бік Лебедина через Станову дійсно просить ремонту. Але і сільський голова погодився з народним депутатом, що поки що важливішим для Тростянеччини буде сконцентруватися на ремонті траси Харків-Суми, а саме ділянки з Охтирки, через Тростянець на Суми – аби було зручно добиратися мешканцям цих районів у двох напрямках.

… Ось такими, насиченими важливими для людей темами, були наповнені зустрічі виборців з народним депутатом Владиславом Бухарєвим. Люди дякували парламентареві і справедливо нарікали на відсутності місцевих керівників. Хоча їхня відсутність – то теж показник – показник їхньої особистої байдужості до вирішення проблемних питань жителів своїх громад. І люди про це також говорили, справедливо припускаючи: а чи потрібні їм тоді такі керівники?

Джерело: http://ntgazeta.com.ua

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30