Владислав Бухарєв вимагає ремонтувати дороги на Сумщині

Із відповідним депутатським запитом народний депутат України Владислав Бухарєв звернувся до Прем’єр-міністра України та Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

У 2019 році за кошти державного бюджету необхідно  капітально ремонтувати дорогу державного значення Суми – Ромни протяжністю 104 км.

«Інтенсивний дорожній рух, «косметичні та ямкові» ремонти призвели до значного руйнування твердого покриття на цій дорозі. Особливо це стосується 25 км ділянки, що проходить територією Лебединського району Сумської області», – акцентує Владислав Бухарев, представник ВО «Батьківщина»

Ця дорога має надзвичайно важливе значення для Сумщини. Саме вона з’єднує чотири райони – Роменський, Недригайлівський, Лебединський і Сумський з обласним центром – м. Суми. Щодня тисячі мешканців користуються цим шляхом для того, щоб дістатися на роботу, навчання чи лікування. Від того, в якому стані знаходиться ця дорога, значною мірою сьогодні залежить розвиток місцевих громад, добробут, соціальне самопочуття жителів та своєчасне надання медичної допомоги.

«Закликаю усіх урядовців і депутатів долучитися до вирішення цього питання й якнайшвидше виділити кошти на ремонт зазначеної дороги. Це не тільки зробить поїздки більш комфортними і безпечними, а й істотно покращить соціально-економічну ситуацію в Сумській області», – зазначає народний депутат у депутатському запиті.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Юлія Тимошенко:  8 і 9 травня – особливі для України дні…

Юлія Тимошенко: 8 і 9 травня – особливі для України дні…

Календар новин
Травень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
3
4
5
6
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31